gebe
  1. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0

Benzin ve motorine zam

Konu, 'Ekonomi-Finans-Borsa' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

Benzinin perakende satış fiyatı 4 kuruş, motorinin perakende satış fiyatı ise 5 kuruş artırıldı. Bugünden geçerli olmak üzere belli başlı akaryakıt dağıtım şirketleri, 95 oktan kurşunsuz benzinin litre fiyatını, Ankara'da 2,97 liradan 3,01 liraya, İstanbul'da 2,98 liradan 3,02 liraya çıkardı.
    Motorinin litre fiyatı da 2,48-2,51 liradan, 2,53-2,56 liraya çıktı.

Akaryakıt ürünlerinin perakende satış fiyatları, şirketlere, il ve ilçelere göre ufak farklılıklar gösteriyor.

Benzin ve motorine zam konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Benzine Rekor ZAM!

Benzine Rekor ZAM!

Hükümetin bütçeyi dengelemek için akaryakıt ve sigarada yaptığı Özel Tüketim Vergisi (ÖTV) artışının faturasını vatandaş ödeyecek. Akaryakıttaki ÖTV artışı ile birlikte benzin ve motorinin fiyatlarına rekor zam gelirken, benzin fiyatları tarihinde ilk kez 3.09 YTL'ye ulaştı. Özel Tüketim Vergisi'nde yapılan artışların ardından akaryakıt fiyatları da zamlandı. Ayarlamayla benzinin litre...
  2. Benzine 6 kuruş zam

Benzine 6 kuruş zam

Akaryakıt ürünlerinden 95 oktan kurşunsuz benzine 6 kuruş zam yapıldı. Ankara ve İzmir’de BP, Shell, Petrol Ofisi (PO) ve OPET bayilerinde 95 oktan kurşunsuz benzinin litre fiyatı 2,80 TL’den 2,86 TL’ye yükseldi. İstanbul’da ise söz konusu dağıtım şirketlerinin bayilerinde 2,81 TL olan 95 oktan kurşunsuz benzin 2,87 TL’ye çıktı. Dağıtım firmalarının belirlediği tavan fiyatlar, rekabet ve...
  3. Benzine yine zam!

Benzine yine zam!

oo bitmicek sanırım bu zam haberleri, Bir taraftan maaşımıza zam geldi diye sevinirken hop bir bakıyoruz diğer taraftan bir zam haberi hatta bir kaç ürün aynı anda zama girince herhalde bonusu oluyor.. Bıktım bu zamlardan ya.. Benzine yine zam! Akaryakıt ürünlerinden 95 ve 97 oktan benzinlerin satış fiyatı bugünden geçerli olmak üzere litrede 4-5 kuruş artırıldı. Geçen hafta yapılan 8-9...
  4. Benzine Yeni Zam!

Benzine Yeni Zam!

Benzinin litre fiyatı gece yarısından geçerli olmak üzere 6 kuruş zamlandı. Sektör yetkilileri, benzinin litre fiyatına gece yarısından geçerli olmak üzere 6 kuruş zam yapıldığını açıkladı. Fiyat artışı petrol fiyatlarındaki artışı bağlı olarak gerçekleşti. Zam sonrasında benzinin litresi 4,65 liranın üzerine çıktı. DÜNYANIN EN PAHALI BENZİNİ TÜRKİYE'DEYDİ 13 Ekim'de 5 lirayı aşan...
  5. Benzin ve Motorin Fiyatları Düştü!

Benzin ve Motorin Fiyatları Düştü!

benzin fiyatları, motorin fiyatları, benzinde indirim nisan 2014 Sevgili melekler, Enerji Piyasası Düzenleme Kurulu (EPDK), tavan fiyat uygulamasında baz alınan İstanbul Avrupa Yakası'nda 30 Nisan-2 Mayıs arasında benzinin litresini 5,02 lira, motorinin litresini 4,33 lira olarak belirledi. Böylece benzinin litre fiyatı 5 kuruş,motorinin litre fiyatı 4 kuruş düştü. Söz konusu tarihlerde...

Sayfayı Paylaş