gebe
  1. HİDOŞ

HİDOŞ Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    4
    Ödül Puanları:
    38

Benzin

Konu, 'Çöplük' kısmında HİDOŞ tarafından paylaşıldı.

Uçarı erkek ve kadına, işleri itidal üzere yapmamaya yahut yolculuğa delalet eder. ( Ayrıca Bakınız; Petrol Ürünleri.)Rüyada benzin almaniz veya görmeniz, tehlikeli bir ask macerasina gireceginize, sonunda hayatinizda bazi degisiklikler olacagina isarettir. Arabaniza benzin aldiginizi görmek, daima gönül macerasi pesinde kostugunuz için yakin bir zaman-da mevkiinizi kaybedeceginize delalet eder. Benzinle elbise temiz-lediginizi görmek, yakin bir zamandan sonra size hayatta çok sey-ler kazandiracak olan bir kimse ile tanisacaginiza yorumlanir.

Benzin konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Benzine Rekor ZAM!

Benzine Rekor ZAM!

Hükümetin bütçeyi dengelemek için akaryakıt ve sigarada yaptığı Özel Tüketim Vergisi (ÖTV) artışının faturasını vatandaş ödeyecek. Akaryakıttaki ÖTV artışı ile birlikte benzin ve motorinin fiyatlarına rekor zam gelirken, benzin fiyatları tarihinde ilk kez 3.09 YTL'ye ulaştı. Özel Tüketim Vergisi'nde yapılan artışların ardından akaryakıt fiyatları da zamlandı. Ayarlamayla benzinin litre...
  2. 2011 Mercedes-Benz CLS

2011 Mercedes-Benz CLS

2011 Mercedes-Benz CLS'nin ilk casus fotoğrafları yayınlandı. Alman üreticin makyajı yeterli görmeyip tamamen yenilemeye karar verdiği gelecek nesil CLS modeli casus fotoğrafçılardan kaçamadı. Çok az detayı görünmesine rağmen CLS’nin S ve CL sınıfının tasarım çizgisi ile uyumlu bir model olduğu görülüyor. Ayrıca arka tampon ve entegre çift çıkışlı egzozdan oluşan arka görünüm de “Ocean...
  3. Benzine 6 kuruş zam

Benzine 6 kuruş zam

Akaryakıt ürünlerinden 95 oktan kurşunsuz benzine 6 kuruş zam yapıldı. Ankara ve İzmir’de BP, Shell, Petrol Ofisi (PO) ve OPET bayilerinde 95 oktan kurşunsuz benzinin litre fiyatı 2,80 TL’den 2,86 TL’ye yükseldi. İstanbul’da ise söz konusu dağıtım şirketlerinin bayilerinde 2,81 TL olan 95 oktan kurşunsuz benzin 2,87 TL’ye çıktı. Dağıtım firmalarının belirlediği tavan fiyatlar, rekabet ve...
  4. Benzin ve motorine zam

Benzin ve motorine zam

Benzinin perakende satış fiyatı 4 kuruş, motorinin perakende satış fiyatı ise 5 kuruş artırıldı. Bugünden geçerli olmak üzere belli başlı akaryakıt dağıtım şirketleri, 95 oktan kurşunsuz benzinin litre fiyatını, Ankara'da 2,97 liradan 3,01 liraya, İstanbul'da 2,98 liradan 3,02 liraya çıkardı. Motorinin litre fiyatı da 2,48-2,51 liradan, 2,53-2,56 liraya çıktı. Akaryakıt ürünlerinin...
  5. benzinde indirim mi yapıldı ?

benzinde indirim mi yapıldı ?

Benzinde indirim yapıldı diye birşey duydum, doğru mu, doğruysa ne kadar ucuzlayacak, inş doğrudur

Sayfayı Paylaş