gebe
  1. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0

Benzine 5 kuruş indirim

Konu, 'Ekonomi-Finans-Borsa' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

Akaryakıt ürünlerinden 95 oktan kurşunsuz benzinin satış fiyatında 5 kuruş indirim yapıldı. Ankara ve İzmir'de BP, Shell, Petrol Ofisi (PO) ve OPET bayilerinde 95 oktan kurşunsuz benzinin litre fiyatı 2,91 TL'den 2,86 TL'ye düştü.
    İstanbul'da ise söz konusu dağıtım şirketlerinin bayilerinde 2,92 TL olan 95 oktan kurşunsuz benzinin litre satış fiyatı 2,87 TL'ye indi.

Dağıtım firmalarının belirlediği tavan fiyatlar, rekabet ve serbesti nedeniyle şirketler ve şehirlere göre küçük çaplı değişiklikler gösteriyor.

2. sahtedüşler

sahtedüşler Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    zaten milletin hali harap ona zam buna zamn bişide düşmüş iyi bari..

Benzine 5 kuruş indirim konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Benzin Fiyatında İndirim

Benzin Fiyatında İndirim

Uluslararası borsalarda petrol fiyatının düşmesi ve içeride kurların sakinleşmesi ile benzinde bir indirim daha yapıldı. Benzinin litre fiyatı 3 YTL'nin altına indi. 95 oktan kurşunsuz benzinin İstanbul'daki litre fiyatı 3.04 YTL'den ortalama 2.98 YTL'ye geriledi. Böylece benzin fiyatları Kasım 2007'den bu yana ilk kez 3 YTL'nin altına gerilemiş oldu. Hafta başından bu yana benzinde...
  2. Benzine 6 kuruş zam

Benzine 6 kuruş zam

Akaryakıt ürünlerinden 95 oktan kurşunsuz benzine 6 kuruş zam yapıldı. Ankara ve İzmir’de BP, Shell, Petrol Ofisi (PO) ve OPET bayilerinde 95 oktan kurşunsuz benzinin litre fiyatı 2,80 TL’den 2,86 TL’ye yükseldi. İstanbul’da ise söz konusu dağıtım şirketlerinin bayilerinde 2,81 TL olan 95 oktan kurşunsuz benzin 2,87 TL’ye çıktı. Dağıtım firmalarının belirlediği tavan fiyatlar, rekabet ve...
  3. Benzine 7 kuruş zam Geldi

Benzine 7 kuruş zam Geldi

Benzine 7 kuruş zam Geldi 21 Şubat 2012 Benzin Zammı Evet arkadaşalr size kötü bir haberimiz var, zam haberi... Sevgili Melek'ler, 21 Şubat yani bu gün benzine 7 kuruş zam geldi. Sigara zamlarının henüz şokunu atlamadık bakalım ne yapacağız:S Dün geceden itibaren geçerli olmak üzere benzine yüzde 1,75 (litrede 7 kuruş) oranında zam yapıldı. Ham petrol fiyatlarındaki artış benzine zam...
  4. benzinde indirim mi yapıldı ?

benzinde indirim mi yapıldı ?

Benzinde indirim yapıldı diye birşey duydum, doğru mu, doğruysa ne kadar ucuzlayacak, inş doğrudur
  5. Müjde Benzin Fiyatlarında İndirim Yapıldı !

Müjde Benzin Fiyatlarında İndirim Yapıldı !

benzinde indirim benzinde indirim 2012 Araba kullanmayı seven meleklerimize müjde ! Benzinde bugün itibarıyla indirim yapıldı. :) Toplamda 42 krs ucuzlayan benzinde indirim haberi detayları şöyle.. Ham petrol fiyatlarındaki gerileme pompaya da yansıdı. Buna göre 95 oktan kurşunsuz benzinin litre fiyatı 4 lira 27 kuruşa, 97 oktan kurşunsuz benzinin litre fiyatı da 4 lira 33 kuruşa indi....

Sayfayı Paylaş