gebe
  1. DeRyAaLı

DeRyAaLı Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    5
    Ödül Puanları:
    0

Benzine Yeni Zam!

Konu, 'Güncel Haberler' kısmında DeRyAaLı tarafından paylaşıldı.

Benzinin litre fiyatı gece yarısından geçerli olmak üzere 6 kuruş zamlandı.

Sektör yetkilileri, benzinin litre fiyatına gece yarısından geçerli olmak üzere 6 kuruş zam yapıldığını açıkladı. Fiyat artışı petrol fiyatlarındaki artışı bağlı olarak gerçekleşti.

Zam sonrasında benzinin litresi 4,65 liranın üzerine çıktı.

DÜNYANIN EN PAHALI BENZİNİ TÜRKİYE'DEYDİ

13 Ekim'de 5 lirayı aşan benzin fiyatlarında art arda üç kez indirime gidilmişti. 13 Ekim'deki 9 kuruşluk zammın ardından benzinin litresi Doğu'daki bazı illerde 5 TL'yi açmıştı. 22 Eylül'de Özel Tüketim Vergisi (ÖTV)'ne 30 kuruş zam gelmiş ve benzin fiyatları 26 kuruş arttırılmıştı.

29 Eylül'de gelen 9 kuruşluk zamla Türkiye, Norveç'in önüne geçerek dünyanın en pahalı benzinini kullanan ülkesi olmuştu.

Benzine Yeni Zam! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Benzine Rekor ZAM!

Benzine Rekor ZAM!

Hükümetin bütçeyi dengelemek için akaryakıt ve sigarada yaptığı Özel Tüketim Vergisi (ÖTV) artışının faturasını vatandaş ödeyecek. Akaryakıttaki ÖTV artışı ile birlikte benzin ve motorinin fiyatlarına rekor zam gelirken, benzin fiyatları tarihinde ilk kez 3.09 YTL'ye ulaştı. Özel Tüketim Vergisi'nde yapılan artışların ardından akaryakıt fiyatları da zamlandı. Ayarlamayla benzinin litre...
  2. Benzine 6 kuruş zam

Benzine 6 kuruş zam

Akaryakıt ürünlerinden 95 oktan kurşunsuz benzine 6 kuruş zam yapıldı. Ankara ve İzmir’de BP, Shell, Petrol Ofisi (PO) ve OPET bayilerinde 95 oktan kurşunsuz benzinin litre fiyatı 2,80 TL’den 2,86 TL’ye yükseldi. İstanbul’da ise söz konusu dağıtım şirketlerinin bayilerinde 2,81 TL olan 95 oktan kurşunsuz benzin 2,87 TL’ye çıktı. Dağıtım firmalarının belirlediği tavan fiyatlar, rekabet ve...
  3. Benzin ve motorine zam

Benzin ve motorine zam

Benzinin perakende satış fiyatı 4 kuruş, motorinin perakende satış fiyatı ise 5 kuruş artırıldı. Bugünden geçerli olmak üzere belli başlı akaryakıt dağıtım şirketleri, 95 oktan kurşunsuz benzinin litre fiyatını, Ankara'da 2,97 liradan 3,01 liraya, İstanbul'da 2,98 liradan 3,02 liraya çıkardı. Motorinin litre fiyatı da 2,48-2,51 liradan, 2,53-2,56 liraya çıktı. Akaryakıt ürünlerinin...
  4. Benzine Yeni Bir Zam Geldi !

Benzine Yeni Bir Zam Geldi !

benzine zam benzin fiyatları Sevgili melekler, Haziran ayında yapılan indirim haberimizin ardından benzine yine zam geldi. Konuyu fazla uzatmıyor ve bu can sıkıcı haberi benzine zam başlığıyla yayınlıyoruz... Rafineri çıkış fiyatlarında dün yapılan artırımın ardından, kurşunsuz benzinlerin perakende satış fiyatlarında bugünden geçerli litrede ortalama 12 kuruş zam yapıldı. Ankara'da...
  5. Benzine Yeni Bir Zam Geldi 13 Ekim

Benzine Yeni Bir Zam Geldi 13 Ekim

Bu konu; 13 ekim benzin zammı hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, Türk halkı güne yepyeni bir benzin zammı haberiyle uyandı. Bugünden itibaren geçerli olam üzere benzine 8-9 krş zam geldi. Dolayısıyla peşinden herşeye gelmesini beklediğimiz benzin zammı haberinin detayları şöyle.. Benzin fiyatları litrede 8-9 kuruş artırıldı. Benzin fiyatı bu geceyarısından itibaren 4,92...

Sayfayı Paylaş