gebe
  1. ßeLeN

ßeLeN Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.316
    Ödül Puanları:
    113

Benzine yine zam!

Konu, 'İtirazım Var Asabiyim Ben' kısmında ßeLeN tarafından paylaşıldı.

oo bitmicek sanırım bu zam haberleri, Bir taraftan maaşımıza zam geldi diye sevinirken hop bir bakıyoruz diğer taraftan bir zam haberi hatta bir kaç ürün aynı anda zama girince herhalde bonusu oluyor.. Bıktım bu zamlardan ya..

Benzine yine zam!
    Akaryakıt ürünlerinden 95 ve 97 oktan benzinlerin satış fiyatı bugünden geçerli olmak üzere litrede 4-5 kuruş artırıldı. Geçen hafta yapılan 8-9 kuruş zammın ardından böylece son bir haftada benzine 14 kuruş zam yapılmış oldu.
    AA muhabirinin edindiği bilgiye göre, akaryakıt dağıtım şirketlerinden OPET’te 95 oktan kurşunsuz benzinin satış fiyatı Ankara ve İstanbul’da litrede 4,04 liradan 4,08 liraya, İzmir’de 4,03 liradan 4,08 liraya, Van’da ise 4,14 liradan 4,18 liraya yükseldi.

BP bayilerinde zam sonrası 95 oktan kurşunsuz benzinin litre fiyatı Ankara ve İstanbul’da 4,03 liradan 4,08 liraya çıktı. 95 Oktan kurşunsuz benzin İzmir’de 4,02 liradan 4,07 liraya, Van’da 4,13 liradan 4,18 liraya yükseldi.
    Petrol Ofisi bayilerinde 95 oktan benzinin litre fiyatı İstanbul ve İzmir’de 4,02 liradan 4,07 liraya, Ankara’da 4,03 liradan 4,08 liraya, Van’da ise 4,13 liradan 4,18 liraya çıktı.
    Shell bayilerinde henüz fiyat artışı yapılmadı.
    Daha önce 4,06 ile 4,17 lira arasında satılan 97 oktan kurşunsuz benzin ise zam sonrası litrede 4,09 ile 4,22 lira arasında değişen fiyatlardan satılmaya başladı.
    Dağıtım firmalarının belirlediği tavan fiyatlar, rekabet ve serbesti nedeniyle şirketler ve kentlere göre küçük çaplı değişiklikler gösteriyor.

2. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113
    Valla bu gidişle arap ülkelerinin birine taşınacaz bu nedir ya...
    Oralarda 25 ytl ye dolan depo bizde 200 ytl aradaki farka bakarmısınız dünyanın en pahalı benzinini kullanıyoruz...

3. tavuk_kavurma

tavuk_kavurma Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    125
    Ödül Puanları:
    0
    aaaaaaaaaaaa yeter ama artık !!!

4. RefRa

RefRa Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    378
    Ödül Puanları:
    83
    Nedense hiç şaşırmadımmm...

5. ßeLeN

ßeLeN Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.316
    Ödül Puanları:
    113
    Kızlar dün haberlere dınledım bugun yıne zam varmış ne bu ya hergun zam..

6. LaViNYaM

LaViNYaM >>>ιкιz αηηєѕι<<< Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    703
    Ödül Puanları:
    113
    bitmez valla ve ortadoğu düzelmedikçe benzin fiyatları da düzelmez heralde dolarda altında fırlıyo benzin yanında

7. ebru58

ebru58 Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    33
    Ödül Puanları:
    28
    Bende bıktım artık valla, ailemi bile ziyarete gidemiyorum birde çok yakan arabanız varsa çok zor oluyor yaaaa:(

8. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    970
    Ödül Puanları:
    113
    Bunların tamamı bize müstehak arkadaşlarım. :) Ama unutmayın devlet babamız tüm açıkları buradan kapatıyor, kendi payı düşmesin diye zam yapıyor. Yani arap ülkeleri birbirine girse bile misal abd de ki akaryakıt belki çok az artabilir. Ama bizde 10 tl yi bile bulur. Çünki devlet içinden inanılmaz paralar alıyor.
    Şöyle bir örnek verelim

100 TL lik aldığmıız bir akaryakıtın ortalama 67 tl sini devlet alıyor. Ve övünüyorum kendi adıma, hiç bir ülkede böyle bir birincilik yok. Hep üzerimizden alıyorlar herşeyi. Elektrik, su cep telefonları internet hepsinde dünya birincisiyiz.

Hay maşallah :D:D

ebru58 bunu beğendi.
  9. $ul€

$ul€ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    424
    Ödül Puanları:
    0
    Bune kurban olayım yaa :mad: aldı gidiyo valla :(

10. RefRa

RefRa Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    378
    Ödül Puanları:
    83
    Vuuu bu gerçekten doğru mu yaa !

Benzine yine zam! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Benzine Rekor ZAM!

Benzine Rekor ZAM!

Hükümetin bütçeyi dengelemek için akaryakıt ve sigarada yaptığı Özel Tüketim Vergisi (ÖTV) artışının faturasını vatandaş ödeyecek. Akaryakıttaki ÖTV artışı ile birlikte benzin ve motorinin fiyatlarına rekor zam gelirken, benzin fiyatları tarihinde ilk kez 3.09 YTL'ye ulaştı. Özel Tüketim Vergisi'nde yapılan artışların ardından akaryakıt fiyatları da zamlandı. Ayarlamayla benzinin litre...
  2. Benzine 6 kuruş zam

Benzine 6 kuruş zam

Akaryakıt ürünlerinden 95 oktan kurşunsuz benzine 6 kuruş zam yapıldı. Ankara ve İzmir’de BP, Shell, Petrol Ofisi (PO) ve OPET bayilerinde 95 oktan kurşunsuz benzinin litre fiyatı 2,80 TL’den 2,86 TL’ye yükseldi. İstanbul’da ise söz konusu dağıtım şirketlerinin bayilerinde 2,81 TL olan 95 oktan kurşunsuz benzin 2,87 TL’ye çıktı. Dağıtım firmalarının belirlediği tavan fiyatlar, rekabet ve...
  3. Benzine 8 kuruşluk zam

Benzine 8 kuruşluk zam

Akaryakıt ürünlerinden 95 oktan kurşunsuz benzine 8 kuruş zam yapıldı. Ankara ve İzmir'de BP, Shell, Petrol Ofisi (PO) ve OPET bayilerinde 95 oktan kurşunsuz benzinin litre fiyatı, 2,89 liradan 2,97 liraya yükseldi. İstanbul'da ise söz konusu dağıtım şirketlerinin bayilerinde 2,90 lira olan 95 oktan kurşunsuz benzin 2,98 liraya çıktı. Dağıtım firmalarının belirlediği tavan fiyatlar, rekabet...
  4. Benzin ve motorine zam

Benzin ve motorine zam

Benzinin perakende satış fiyatı 4 kuruş, motorinin perakende satış fiyatı ise 5 kuruş artırıldı. Bugünden geçerli olmak üzere belli başlı akaryakıt dağıtım şirketleri, 95 oktan kurşunsuz benzinin litre fiyatını, Ankara'da 2,97 liradan 3,01 liraya, İstanbul'da 2,98 liradan 3,02 liraya çıkardı. Motorinin litre fiyatı da 2,48-2,51 liradan, 2,53-2,56 liraya çıktı. Akaryakıt ürünlerinin...
  5. Benzine Yeni Zam!

Benzine Yeni Zam!

Benzinin litre fiyatı gece yarısından geçerli olmak üzere 6 kuruş zamlandı. Sektör yetkilileri, benzinin litre fiyatına gece yarısından geçerli olmak üzere 6 kuruş zam yapıldığını açıkladı. Fiyat artışı petrol fiyatlarındaki artışı bağlı olarak gerçekleşti. Zam sonrasında benzinin litresi 4,65 liranın üzerine çıktı. DÜNYANIN EN PAHALI BENZİNİ TÜRKİYE'DEYDİ 13 Ekim'de 5 lirayı aşan...

Sayfayı Paylaş