gebe
  1. kördügüm

kördügüm Tatlı ve Çalışkan Melek Üye

Beğenilen Mesajlar:
    12
    Ödül Puanları:
    0

Benzininiz biterse ne yapacagiz diye düsünmeyin... :)

Konu, 'Çöplük' kısmında kördügüm tarafından paylaşıldı.

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik.
    Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag alanda bulunan Ara.. butonuna aramak istediginiz kelimeyi, kelime obegini yazarak, ilgili iceriklerimize
    ulasabilirsiniz.

Saygilarimizla.

Melekler Mekani Yonetimi

Benzininiz biterse ne yapacagiz diye düsünmeyin... :) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Dile benden ne dilersen

Dile benden ne dilersen

Kadının biri Maldivlerde bir kumsalda yürürken ayağı eski bir lambaya takılmış, kadın lambayı kumların içinden çıkarmış, ovalamış lambayı. Lambadan cin çıkmış. Kadın hemen Üç hakkım var değil mi? diye sormuş. Tamam, tamam. Beni lambadan kurtardın vs vs vs. .. ama yüksek enflasyon, iç piyasadaki daralma , üçüncü dünya ülkelerindeki düşük maaş oranları ve Güney Asya'daki Tsunami...
  2. " Aşk nedir " diye soranlara

" Aşk nedir " diye soranlara

Aşk tamamiyle böyle birşey olsa gerek...Helal olsun teyzeme bu yaşta bile aşkının peşinden gitmiş :tik: Konya'nın Seydişehir ilçesinde emekli maaşı kuyruğunda tanıştığı adama aşık olan 80 yaşındaki kadın, evden kaçarak sevdiği adamın evine yerleşti. Durumu öğrenen oğlu ise kalp krizi geçirdi. Seydişehir ilçesi Kavak köyünde ikamet eden 80 yaşında 3 çocuk annesi Gülsüm Arslan, ölen...
  3. Sahur Vakti Ne Zaman Biter biliyor musunuz

Sahur Vakti Ne Zaman Biter biliyor musunuz

Merhaba arkadaşlar aranızda dini bilgilere sahip olan arkadaşlarım var ise bana Sahur Vakti Ne Zaman Biter bilgi verebilir mi? Şimdiden cevap bilgileri için çok tşk ediyorum.
  4. bebeklerde reflü ne zaman biter?

bebeklerde reflü ne zaman biter?

bebeklerinde reflüsü olanlar, ne zaman gecti yada hala devam ediyormu ? biz 14 aylık olduk bebeğime kıyamıyorum çok üzülüyorum :(
  5. Bir evlilik neden biter ?

Bir evlilik neden biter ?

evlilikler neden biter, bir evlilik nasıl biter,evliliğin bitme nedenleri,bir evliliği hangi sebepler bitirir,evliliklerin bitme sebepleri,evlilik aşkı öldürür mü, Bir evlilik neden biter? En sok görülen nedenlerden bir tanesi ihanet (sadece üçüncü şahıslarla aldatma değil, işe kendini verip evi ihmal etmek de bu ihanete dahil)… Bunun dışında herhangi bir fiziksel şiddet veya sözlerle...

Sayfayı Paylaş