gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Beraat Kandilinin Önemi

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Beraat Kandilinin Önemi hakkında da bilgi verirmisiniz Beraat Kandilinin Önemi ile ilgili konu açın lütfen.

2. Misafir

Misafir Forum Okuru

Beraat Kandilinin Önemi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. beraat kandili

beraat kandili

rüyada suçsuz yere suçlanmak Şâban ayının on beşinci gecesi Beraat gecesidir. Tefsirlerde bu gece ile ilgili olarak şu şekilde izahlar yer almaktadır: Vergi ödendiği zaman nasıl ki vergi borçlusuna borcundan kurtulduğunu gösteren bir belge veriliyorsa, Allah Azze ve Celle de Berat Gecesinde mü'min kullarına berat yazar. Zaten bu gecenin dört adı vardır: "Mübarek Gece", "Berae...
  2. Beraat Kandili Orucu

Beraat Kandili Orucu

Beraat Kandili Orucu hakkında bana bilgi içeren bir yazı sunarmısınız kızlar şimdiden tşklerimi sunuyorum bende
  3. Beraat Kandili Namazı kılınışı

Beraat Kandili Namazı kılınışı

Beraat Kandili Namazı kılınışı Beraat Kandili kılınan Namaz Merhaba Sevgili Melek'ler... Bu sayfamızda sizlerle ve tüm bizi ziyaret eden misafirlerimiz ile Beraat Kandili namazı kılınışı hakkında bilgiler paylaşıyoruz. "Yâ Rabbî, niyet ettim senin rızâ-i şerîfin için namaza. Beni afv-ı ilâhîne, feyz-i ilâhîne mazhar eyle. Kasvet-i kalbden, dünya ve âhiret sıkıntılarından halâs...
  4. Beraat Kandilinin Anlamı

Beraat Kandilinin Anlamı

Beraat Kandilinin Anlamı hakkında lütfen bilgi içeren bir konuya değinirmisiniz arkadaşlarım.
  5. Beraat Kandilinin Önemi Hakkında Bilgi

Beraat Kandilinin Önemi Hakkında Bilgi

Beraat Kandilinin Önemi Nedir Beraat Kandilinin Önemi Hakkında Bilgi Günahlardan, sıkıntılardan ve borçlardan arındığımız gece Beraat Kandili Gecesi hakkında sizlerle bilmedikleriniz ya da merak ettiğiniz bilgileri bu yazımızdan paylaşıyoruz Melek'ler. Berat Gecesi Şaban ayının onbeşinci gecesi Berat Gecesi"dir. Borçtan, suç ve cezadan kurtulmak anlamını taşıyan Berat, günahlardan...

Sayfayı Paylaş