Beraber zayıflayalım melekler

Kabak diyeti

Sabah normal kahvaltını ediyon. Sabah kepek 1yada 2 dilim sabah kepek 1yada 2 dilim. Öğlen patates haşlaması olabilir ya da bol yeşil salata 15 dk sonra meyve. Akşamda kabak yemeğini yap ama en geç 7 de yemiş ol. 15 dk sonra sodanı iç. Sade soda. 15 dk sonrada meyveni ye. Başka bişi tüketme.

Soğan kavur az salça koy kabakları yuvarlak doğra koy bir çevir az su koy soğan kavur. Az tuz.

İlk hafta böyle. Sonra akşam yemeklerinde başka yiyebilirsin ama tabak küçük olacak ekmeksiz ve 15 dk sonra soda kuru kaysı aç karnına. Bide sabah aç karnına mutlaka ılık su iç. Beyaz lahana bulabilirsen kaynat günde 3 kere suyunu, iç.

Kabak diyeti bu canım orkidenin anlattıklarından özetledim :)

Verirsin tabi kiloları neden veremeyecekmişsin.Cips ve kolaya ben de hastayım canım ama aynalara daha çok hastayım.Artık ya diyet cipsle diyet kola yiyceksin tat vermez diyosan kilolar gidene kadar sıkacaksın dişini:):kiss:

Hehe tam 2 gündür diyetteyim ve diyet günlüğü tutmanın önemli olduğunu öğrendiğim için burada bir günlük oluşturmaya karar verdim.Benim gibi diyet yapan diğer arkadaşlar da bunu yapabilir...

08.08.2009

- Ne yediğiniz,içtiğiniz ve ne kadar,ne zaman:kahvaltıda(11:00-12:00);krem peynir,acılı ezme, 1 kaç tane zeytin, omlet,akşam(18:00-19:00)1şişe maden suyu,1 porsiyon karpuz...

- Kaç kalori aldığınız:300kalori :yahoo:

- Nerede yediğiniz: İşyerinde:smokin:
- Kiminle yediğiniz: Yalnız :(
- Ne yaptığınız: Gazete okudum,Pc kullandım..
- Ruh haliniz: Aç hissettim biraz ama çok fazla değil:)
- Sağlık durumunuz:Gayet ii :bangin:
- Günlük aktiviteniz: Henüz bişey yapamadım.:(
-Kilonuz: 55,4 :uhu:

diyet yapan arkadaşlarım sakın yemeğinizi açık havada ve tv izlerken ve pc başında amann sakın yemeyiin normalden daha çok yiyiliyormuş farkına varılmadan..inş ideal kiloya ulaşırsınız..hayal devam ediyormusun kilo verdinmi kaç gün oldu diyete başlıyalı..çok mu soru sorduum kızz :D

Hulyasyn hanım kendi yedikleriniz yazmayı unutmuşsunuz :)

Şikercim evet devam canım bu 4. gün 1 hafta bitiminde tartılcam.Benim ne yediğim zaten ölçülü olduğu için fazla kaçma gibi bi şansı yok tatlım :)

kısss yazmayı unuttum göruyonmu ya kilom 68 sabah 1 2 dilim peynır domates 1 dilim kepek ekmek azıcıkda zeytin yedim .......... öğlen havuç salatası yaptım bir kocaman kase yedim 1 tabak karpuz yedim akşam kabağımı yedim küçük tabakta yedim yavaş yedim 15 dk sonra sodamı içtim 5 6 tane üzüm attım ağzıma ( kızım yerken canım çekti:utan:) ruh halım iyiyim hayal dediğin gibi boyuna su içiyorum 5 litrelik su aldım şişesini doldurup buzluğa atıyorum buz gibi oluyo alt dolaba koyuyorum 1 gunde onu içiyorum anammmmm tuvaletten pc nin başına geçemiyom hahaha çok değilmi gı azaltayımmı bugun spor olarak yurudum yarım saat ewe gelincede iş yapıpo yoruldum iyi geldi ruh halim dolma canım çekiyo anammmmm bayılacam şaka şaka iyiyim iyi gidiyo hadi bakalım ............:haha:

11.08.2009

- Ne yediğiniz,içtiğiniz ve ne kadar,ne zaman:kahvaltıda(08:00-09:00);krem peynir,acılı ezme, 1 kaç tane zeytin,2 dilim kepek ekmeği,öğlen(12:00-13:00)1adet haşlanmış patates,1adet şeftali,akşam(17:00-18:00)1porsiyon kabak yemeği,1 porsiyon karpuz,1 şişe maden suyu.

- Kaç kalori aldığınız:500 kalori :yahoo:

- Nerede yediğiniz: Evimde :smokin:
- Kiminle yediğiniz: Eşimle ama o başka şeyler yedi :D
- Ne yaptığınız: Tv izledim,Pc kullandım..
- Ruh haliniz: Aç hissettim biraz ama çok fazla değil:)
- Sağlık durumunuz:Hafif başım ağrıdı :bangin:
- Günlük aktiviteniz:yarım saat yürüdüm:ezerim:
-Kilonuz: -

kısss yazmayı unuttum göruyonmu ya kilom 68 sabah 1 2 dilim peynır domates 1 dilim kepek ekmek azıcıkda zeytin yedim .......... öğlen havuç salatası yaptım bir kocaman kase yedim 1 tabak karpuz yedim akşam kabağımı yedim küçük tabakta yedim yavaş yedim 15 dk sonra sodamı içtim 5 6 tane üzüm attım ağzıma ( kızım yerken canım çekti:utan:) ruh halım iyiyim hayal dediğin gibi boyuna su içiyorum 5 litrelik su aldım şişesini doldurup buzluğa atıyorum buz gibi oluyo alt dolaba koyuyorum 1 gunde onu içiyorum anammmmm tuvaletten pc nin başına geçemiyom hahaha çok değilmi gı azaltayımmı bugun spor olarak yurudum yarım saat ewe gelincede iş yapıpo yoruldum iyi geldi ruh halim dolma canım çekiyo anammmmm bayılacam şaka şaka iyiyim iyi gidiyo hadi bakalım ............:haha:
Canım 5 litre içmiycen gı 2 litre içicen :)Afiyet olsun datlım...

Günaydın meleklerr.. Diyettinizz yi gidiyor gibi maşallah maşallahhh :D
Bende ehh az diyet yapıyorum azcıkta bozuyorum diyetii.. suan sabit 63kg olarak duruyorum melekler.. sabahları pek iyi kahvaltı yapmıyorum ama oglenlerii iyi yemek yiyorum.. inşallah hersey guzel olur meleklerim sizler ve beim için.. suan bende tekrar koşuya basladım.. sabah ın korunde kalktım resmen parkaa gittim ve yurudum azcıktaa kostumm...

Sizlerin sayesinde tekrar gaza geldim vee bende diyette sayılırım...

suan 1,68cm - 63kgım maşalalhhh :D

Hadi bakalım Gülcüm senin fazla bi kilon yok zaten 3-5 daha versen süper olursun ama benim çoook var :)Sen sporla felan götürürsün işi inş.Ben aç kalmaya mahkumum :uhu:

Hadi bakalım hepimize kolay gelsin :):yahoo:

kizlar bilionz bende basliyacaktim diyete, hayal bilio basladimda :D:D

ve 3 kilo verdim 3 günde :D:D:D :yahoo:

ama ne hikmetse, biraktim yine diyeti hahaha

onca toz bosa gitti :uhu:

verdigim parada tabiki :uhu:

neyse :D:D:D kendi düsen aglamaz :)

size bol sanslar meleklerim... :D

ama insallah yine baslicam, ama toz almadan, bu sefer normal yapcam insallah ... :D

neyse bende yazarim artik :)

:6:

Geri