Beraber zayıflayalım melekler

Günaydınnnnnnn :yahoo:

Bu sabah gideyim bi tartılayım dedim ve resmen dudağım uçukladı :) :)84 olmuşum yaa resmen Hayalin önlenemez yükselişi!!!hahaha nasıl oldu vallahi anlayamadım ama oldu bi kere :)Napalım gidecek ama hepsi çok kararlıyım çoookk :)Biber hapımın ilk tabletini içtim şimdi 1 saat geçmesini bekliyorum kahvaltı için.Hadi bakalım hayırlısı olsun :)

Son düzenleme:
02.03.2010

- Ne yediğiniz,içtiğiniz ve ne kadar,ne zaman:Meksika biberi hapımı yuttum :D(09:00);kahvaltıda,5-6 zeytin,3-4 dilim peynir,yarım domates,2 dilim kepek ekmeği(10:00);ara öğün 1 adet elma(11:00)öğlen,bir tas çorba,1haşlanmış yumurta beyazı(12:30);ara öğün,1adet portakal(14:30);akşam yemeği,2 kase çorba,biraz turşu,2 dilim kabak tatlısı.(18:30);gün içinde şimdilik 2 litre su.Daha da içerim gibi geliyor :):n028:

- Kaç kalori aldığınız:Hesaplamadım :ehi:

- Nerede yediğiniz: Evimde :smokin:
- Kiminle yediğiniz: Ailemle

- Ne yaptığınız: Tv izledim,Pc kullandım..:dil:

- Ruh haliniz: Sususluk hissettim fazla açlık yoktu.:ang:
- Sağlık durumunuz:Hafif başım ağrıdı ,midem bulandı.:bangin:
- Günlük aktiviteniz:henüz bişey yapmadım :)

-Kilonuz: 83.6kg :uhu:

zayif.jpg

Biber Hapı Nedir
Biber hapı ile yeni bir dönem başladı biber hapı içeriğindeki bitki kökler sayesinde size zorluk çektirmeden zayıfatıyor.

Biber Hapı kullanan 18 yaş ve üstü kullanıcılarda hiçbir yan etkisine rastlanmamıştır.
Biber Hapı özellikle az hareket eden zor zayıflayan bölgelerde etkilidir. (Karın, bel,sarkık kol altları, basen bölgelerindeki yağların erimesinde çok etkilidir.
Biber Hapı gün içinde tok kalmanıza yardımcı olur.Tokluk hissi verir.Aşırı yemek ve tatlı isteğini giderir.
Biber Hapı özel formülü sayesinde fazla enerjiyi açığa çıkararır.
Biber Hapı hızlı yağ yakıcı özelliğe sahiptir. Kan dolaşımı ile vücudun yağları eritip atmasına yardımcı olur.

Meksikalı Biber Kapsülü; Chalco de Diaz Covarrubias da yüzyıllardır yetişen ve geleneksel olarak yüzyıllardır zayıflama amaçlı kullanılan mucizevi bir biber türevinden ekstrelenme ile oluşturulmuş tamamen doğal bir üründür.

Meksikada yüzyıllardır özellikle yemeklerde ve zindelik / zayıflama amaçlı olarak da değişik biçimlerde işlenen bu biber türevi, inanılmaz kuvvetli bir etkiye sahiptir. Biber Kapsülü, şu an uzakdoğu ve Amerika’ da zayıflama preperatları arasında en çok rağbet gören bitkisel besin takviyelerinden biridir
Biber Kapsülü bir ilaç değildir! Başta Meksika Kırmızı Biberi Ekstresi olmak üzere toplamda 9 bitki ekstresi içeren % 100 doğal bir besin takviyesidir. İştah kesici ve tok tutan, hareketsizlik ve aşırı gıda tüketimi sonucu vücutta oluşan yağ stoklanmasının yakılmasını sağlayan oldukça güvenli bir üründür. İçeriğinde kesinlikle kimyasal herhangi bir bileşim bulunmamaktadır.

Biber Hapı Kullanımı
  • Sabah kahvaltıdan sonra bol su ile birlikte 1 kapsül alınız.
  • Gün içinde mutlaka en az 2-3 litre su tüketiniz.
  • Bu hapı aldıktan sonra tokluk hissi verdiği için yememezlik yapmayınız. Az da olsa bir şeyler yemelisiniz.
Kapsüller tamamen bitkisel olup kimyasal hiçbir
madde içermemektedir

Evet canım acaip susatıyor.Dün 10 bardak su içtim daha fazla içebilirdim ama midem bulanmasın diye frenledim kendimi.Valla o kadar su içinde açlık da çekmiyo insan :)Şimdilik iyi gidiyor bakalım 1 hafta olsun tartılacağım.Çok merak ediyorum valla:ehi:

Ne güzel Canim :)
En azindan su icmen icin bir bahanen olmus oldu :):)

Darisi basima ben icemiom cünkü...
Bende merak ediyorum nekadar vereceksin allahin izini ile canim :)

Canım inşallah işe yarar valla ablamda lida ile zayıfladı .... Eğer boğaza dikkat eder azda spor yaparsan dadlum bence sen tığ gibim olursun .. Ablam kilo verdikten sonra herkes veriir... Bende cok kullanmak isterdim ama ben baska ilaçlar kullandıgım için zayıflama tabbleti kkullananmam :(
Hayırlısı Allahtan bugunde alışverişe gittiö baya yurudum ve rekor kırarak su içmekten hariç baska bir sey yemedim içmedim..... Maşallah maşallah....

Geri