gebe
  1. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Berat Kandili 2012 Tarihi Nedir ?

Konu, 'Bunları Biliyor musunuz ?' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

Berat Kandili 2012 Tarihi Berat Kandili Ne zaman 2012

Sevgili melekler, Ramazan ayının gelmesine çok az bir zaman kaldı :) Ramazan ayının yaklaşmakta olduğunu anladığımız Mevlit Kandili ve Regaip Kandilinin ardından şimdi de Berat Kandilini kutlayacağız. Merak edenler için Berat Kandili 2012 tarihi hatırlatmasını da yapalım bu yazımızda :)

Berat gecesi Şaban ayının 14. gününü 15. gününe bağlayan gecedir. 2012 yılında bu gece 04/ 05 Temmuz tarihinde çarşamba gecesini perşembeye bağlayan gecedir.

Berat Kandili 2012 Tarihi Nedir ? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Berat Kandilinde neler yapılır?

Berat Kandilinde neler yapılır?

berat kandilinde ne yapılır berat kandilinde neler yapılır kandili neler gecesinde yapılmalıdır Berat kandilinde yapılması çok sevap olan ibadetler ve dualar hakkında sizlere gerekli olan bilgileri aktarıyorum.Rabbim herkesin duasını kabul etsin kimsenin açılan ellerini yaptığı hayır ve ibadetini boş geri çevirmesin inşallah(Amin) 1-Yatsı ve Sabah namazlarını mutlak surette cemaatle...
  2. 2012 Berat Kandili Ne Zaman

2012 Berat Kandili Ne Zaman

2012 yılı berat kandili tam olarak hangi güne geliyor melekler. Bu konuda yardımcı olurmusunuz lütfen
  3. Berat Kandili 2012

Berat Kandili 2012

2012 berat kandili, ne zaman, hangi gün, hangi tarihte, merak ettiğiniz bilgiler burada Sevgili Melek'ler ve "2012 Berat Kandili ne zaman" diye merak edenler. 04 - 05 Temmuz -2012 çarşambayı perşembeye bağlayan gecedir. Berat Gecesi Duası Peygamber Efendimiz Aleyhissalâtü Vesselam bu gece Rabbine şöyle dua etmiştir: "Allahım, azabından affına, gazabından rızana...
  4. Berat Kandili Tarihi 2012

Berat Kandili Tarihi 2012

Berat Kandili Tarihi 2012- Berat Kandili Tarihi ne zaman 2012 de Berat Kandili hangi güne geliyor?
  5. 2012 Berat Kandili Ne Zaman biliyor musunuz

2012 Berat Kandili Ne Zaman biliyor musunuz

Selam arkadaşlar acaba bu yıl ki Berat Kandili ne zaman ben takvime baktım bizde ki takvim ne iş bilmiyorum ki yazmıyor ya da ben mi göremedim:S Neyse size soruyorum 2012 Berat Kandili Ne Zaman bilen varsa yazsın

Sayfayı Paylaş