gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Berat Kandili Duası da paylaşır mısınız

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Merhaba arkadaşlar sizden Berat Kandili Duası istiyorum bana Berat Kandili gecesinde okunacak olan Duayı yazarsanız çok sevinirim. Şimdiden Allah razı olsun.

2. Misafir

Misafir Forum Okuru

Berat Gecesi Duası Berat Gecesi Kandil Duası

"Allahım, şayet ismimi saîdler defterine yazdıysan, orada sabit kıl. Şayet ismimi şakiler defterine yazdıysan oradan sil. Çünkü Sen buyurdun ki, 'Allah dilediğini siler yok eder, dilediğini de sabit bırakır, Levh-i Mahfuz Onun katındadır."

Bu idrak ve şuur içinde ihya edeceğimiz Berat Gecesinin hepimiz için hayırlara vesile olmasını Cenab-ı Haktan niyaz edelim.

Berat Kandili Duası da paylaşır mısınız konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. berat kandili

berat kandili

Kandiliniz Mübarek Olsun Berat Kandili olan bu mübarek geceyi nasıl ihya edeceğiz? Cenab-ı Hak buyuruyor: 'Apaçık kitaba yemin olsun ki, Biz Kur'an-ı mübarek bir gecede indirdik. Biz, gerçekten uyarıcıyız. O mübarek gecede, her hikmetli iş katımızdan bir emirle ayırt edilir...'(Duhan, 44/1-4) Ayette geçen, 'mübarek gece'den maksat; Berat gecesidir. Kur'ânın bu gecede, Yedinci semadan...
  2. Yazlık Bebek Ayakkabıları da paylaşır mısınız

Yazlık Bebek Ayakkabıları da paylaşır mısınız

Merhaba hanımlar büyük ayakkabı modelleri konularınızı izliyorum hakikaten de çok şık modeller paylaşıyorsunuz ama ben bebeğim için de sizden yılın modası olan şık ayakkabı modelleri paylaşmanızı rica ediyorum:)
  3. Berat Kandili En Güzel Mesajları da paylaşın

Berat Kandili En Güzel Mesajları da paylaşın

Selam arkadaşlar sizden Berat Kandili En Güzel Mesajları paylaşımında bulunmanızı rica ediyorum ve şimdiden tüm müslüman kardeşlerimin kandilini kutluyorum.
  4. Berat Gecesi İle İlgili Hadisler de paylaşır mısınız

Berat Gecesi İle İlgili Hadisler de paylaşır mısınız

Merhaba arkadaşlar sizden benim için Berat Gecesi İle İlgili Hadisler paylaşmanızı rica ediyorum daha doğrusu tüm islam alemi için paylaşmanızı rica ediyorum:)
  5. Yeni Berat Kandili Kutlama Mesajları da paylaşın

Yeni Berat Kandili Kutlama Mesajları da paylaşın

Merhaba kızlar ben Berat Kandili Kutlama Mesajları arıyorum ama gördüklerim hep bildiğimiz alıştığımız eski Berat Kandili Kutlama Mesajları sizden bunun yeni olanlarını istiyorum yani Yeni Berat Kandili Kutlama Mesajları istiyorum.

Sayfayı Paylaş