gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Berat Kandili Sms Mesajları istiyorum

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Merhaba arkadaşlar ben sizden Berat Kandili Sms Mesajları yazmanızı istiyorum mümkünse bir kaç tane yeni Berat Kandili Sms Mesajları örneği yazarsanız çok sevinirim.

2. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Berat Kandili Sms Mesajları istiyorum konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Berat Kandili İçin Mesajlar

Berat Kandili İçin Mesajlar

berat kandili, berat gecesi, kandil mesajları, güzel sözler hakkında detaylı bilgiler arkadaşlar Bugün mübarek berat kandili arkadaşlarınıza tanıdıklarınıza kandil mesajı yollamak isteyenler için engüzel sözler burada melekler Beyaz bir güvercin gönderiyorum sana, kanatlarında mutluluk, yüreğinde sevgi, tüylerinde nur var. Senin de kalbin nurla dolsun kadir gecen mübarek olsun....
  2. Resimli Berat Kandili Mesajı istiyorum

Resimli Berat Kandili Mesajı istiyorum

Merhaba arkadaşlar ben sizden Resimli Berat Kandili Mesajı paylaşmanızı istiyorum ve Resimli Berat Kandili Mesajı paylaşımınız için de şimdiden çok tşk ediyorum.
  3. Berat Kandili Mesajları 2012 sözleri

Berat Kandili Mesajları 2012 sözleri

Merhaba arkadaşlar bende şimdiden sizlerin ve tüm islam aleminin Berat Kandilini kutluyor ve hayırlara vesile olmasını diliyorum ayrıca sizden bir de Berat Kandili Mesajları 2012 sözleri rica ediyorum.
  4. mevlid kandili sms mesajları yazın

mevlid kandili sms mesajları yazın

Yarın mevlid kandili.Her kandil ve bayramda olduğu gibi bu kandilde büyükleri arayacağız.Ama arkadaşlara sms atmak daha kolay geliyor. Yeni kandil mesajları yazarsanız biz de ne yazacaz derdinden kurtulmuş oluruz :)
  5. 2016 Berat kandili mesajları

2016 Berat kandili mesajları

Müstesna bir ibadet gecesi mübarek berat gecesi.Müslümanlarca kutsal sayılan ve önemi büyük olan berat kandili fırsatlarla dolu bir gündür.Beratını bu mübarek gece almak isteyen ellerini semaya açıp rabbinden af ve mağfiret dilesin.Berat gecesi için sevdiklerinize ,eşinize,dostunuza güzel mesajlar atmak isterseniz,2016 Berat gecesi mesajlarımızı inceleyebilirsiniz.Öncesi Berat gecesi...

Sayfayı Paylaş