gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Berat Kandili Tarihi 2012

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Berat Kandili Tarihi 2012- Berat Kandili Tarihi ne zaman 2012 de Berat Kandili hangi güne geliyor?

2. Misafir

Misafir Forum Okuru

Merhaba... 2012 Berat Kandili Tarihi

Berat Kandili 4 / 5 Temmuz çarşamba gecesini perşembeye bağlayan gece 2012 Beraat Kandili gecesidir.

Berat Kandili veya Beraat Kandili,Dinimizde kutsal kabul edilen gecelerden biridirRabbim Berat gecesini hakkıyla ihya etmemizi nasip eder inşallah..

3. cücük

cücük Forum Okuru

......amin....

SadmiN bunu beğendi.
Berat Kandili Tarihi 2012 konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. 2012 Berat Kandili Ne Zaman

2012 Berat Kandili Ne Zaman

2012 yılı berat kandili tam olarak hangi güne geliyor melekler. Bu konuda yardımcı olurmusunuz lütfen
  2. Berat Kandili 2012

Berat Kandili 2012

2012 berat kandili, ne zaman, hangi gün, hangi tarihte, merak ettiğiniz bilgiler burada Sevgili Melek'ler ve "2012 Berat Kandili ne zaman" diye merak edenler. 04 - 05 Temmuz -2012 çarşambayı perşembeye bağlayan gecedir. Berat Gecesi Duası Peygamber Efendimiz Aleyhissalâtü Vesselam bu gece Rabbine şöyle dua etmiştir: "Allahım, azabından affına, gazabından rızana...
  3. 2012 Berat Kandili Ne Zaman biliyor musunuz

2012 Berat Kandili Ne Zaman biliyor musunuz

Selam arkadaşlar acaba bu yıl ki Berat Kandili ne zaman ben takvime baktım bizde ki takvim ne iş bilmiyorum ki yazmıyor ya da ben mi göremedim:S Neyse size soruyorum 2012 Berat Kandili Ne Zaman bilen varsa yazsın
  4. Berat Kandili 2012 Tarihi Nedir ?

Berat Kandili 2012 Tarihi Nedir ?

Berat Kandili 2012 Tarihi Berat Kandili Ne zaman 2012 Sevgili melekler, Ramazan ayının gelmesine çok az bir zaman kaldı :) Ramazan ayının yaklaşmakta olduğunu anladığımız Mevlit Kandili ve Regaip Kandilinin ardından şimdi de Berat Kandilini kutlayacağız. Merak edenler için Berat Kandili 2012 tarihi hatırlatmasını da yapalım bu yazımızda :) Berat gecesi Şaban ayının 14. gününü 15. gününe...
  5. Berat Kandili Mesajları 2012 sözleri

Berat Kandili Mesajları 2012 sözleri

Merhaba arkadaşlar bende şimdiden sizlerin ve tüm islam aleminin Berat Kandilini kutluyor ve hayırlara vesile olmasını diliyorum ayrıca sizden bir de Berat Kandili Mesajları 2012 sözleri rica ediyorum.

Sayfayı Paylaş