gebe
  1. KızılÖtesi

KızılÖtesi Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    9
    Ödül Puanları:
    38

Berbat ötesi espiriler :))

Konu, 'Komik Yazılar Duvar Yazıları' kısmında KızılÖtesi tarafından paylaşıldı.

Yumurtanı sahanda mı yersin? Yoksa deplasmanda mı? Çingeneler Amerikayı nasıl okur? ABE DE..

Rüyalar da hormonlu artık, akşam aksakallı nine gördüm...

Dün yapılan bir operasyonla Ajda Pekkan'ın alnı sonunda ensesine ulaştı

Oğlum Geldin mi? Hayır, daha gelmedim!

Hakan Şükür sahada sakatlanmış. Kim taşımış? Hakan Taşıyan...

Yerin kulağı war benim de kulağım war. Ben yer miyim? Hayır yemem...

İnsanları niye kafasına su dökerek uyandırırlar? Çünkü suyun kaldırma kuvveti vardır

Beni deniz tutar, Ali tutar, Cem tutar.. Severler beni..

Çorbamdan kıl çıktı.. Beni kimle aldatıyosunuz garson bey?..

Sınavda dereceye girmek için çok çalıştı ama hasta olunca derece ona girdi

**ALINTI**
    melegim.urealboard.com

2. ρємвє_мєℓєк

ρємвє_мєℓєк Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Berbat ötesi espiriler :))
    gerçektende hem berbat hemde bayatlar:D:D teşekkürler

3. ebraryksl

ebraryksl Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0
Berbat ötesi espiriler :)) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Espİrİler

Espİrİler

*Dün yapılan bir operasyonla Ajda Pekkan'ın alnı sonunda ensesine ulaştı. *Bak Barbie'ciğim,sen daha TOY sun. *Türkiye'de en demokratik olay, trafik kazaları; herkes eziliyor... *Tüh!.. Amortiyi tek rakamla kaçırdım yine... *Oğlum,senin zayıflaman için daha 40 fırın ekmek yemen lazım.. *Suçlu ayağa kalk!..Çocuklu bayana yer ver!.. *Daha son kullanma tarihine çok var, Yavaş iç şu...
  2. Berbat rüya

Berbat rüya

Bu olay okul zamanıydı.Ben sınava gircektim.o sene o yüzden annem hep çalış diyordu ama benim çok uykum vardı.Oyüzden yattım .Annem o an inşallah uyuyamazsın dedi gece kalkar ders yaparsın dedi.Ve ben beddua kendine döner dedim ve uyudum.Rüyamda arkadaşımın evindeydim.Havuz vardı.Ve sonra onlar kaybolup birden başka arkadaşımı gördüm evden tam çıkarken ruh sesleri evet ruh sesleri o sesler...
  3. Çıldırtan Espiriler

Çıldırtan Espiriler

hayattan bezdiren espriler *Dün yapılan bir operasyonla Ajda Pekkan'ın alnı sonunda ensesine ulaştı. *Bak Barbie'ciğim,sen daha TOY sun. *Türkiye'de en demokratik olay, trafik kazaları; herkes eziliyor... *Tüh!.. Amortiyi tek rakamla kaçırdım yine... *Oğlum,senin zayıflaman için daha 40 fırın ekmek yemen lazım.. *Suçlu ayağa kalk!..Çocuklu bayana yer ver!.. *Daha son kullanma tarihine...
  4. Iğrenç ötesi espiriler

Iğrenç ötesi espiriler

Bankaya harç yatırmaya gittim. Adam üniversite harcımı dedi. Yok knorr köfte harcı dedim pişman degilim :24: Hürrem'in oğlu okula gittiğinde, sınavda kopya çekmek icap edince; "kopyayı verin phanaa , o kopya benim olmalıii" der.:baby: Geçen düğüne gittim, nikah memuru; itirazı olan var mı? dedi. ben de, benim itim razı değil dedim. ailecek düğünden kovulduk.♥:küstüm: Derste...
  5. Berbatım

Berbatım

Merhabalar benim size danışmak istediğim bir konu var arkadaşlar. Ben birini seviyorum.Hocamın arkadaşı yani kurs hocam.. Aramızda 20 yaş var ama yaş ne onun ne benim problemim değil. Nerden biliyorsun derseniz saatlerce nette bu konu hakkında konuştuk ama o özgürlük delisi birisi evlilikten kaçıyor bu yüzden evlenmemiş. Ama tam 5-6 yıldır beraberliği olduğu bir kız var aralarında 10 ve...

Sayfayı Paylaş