gebe
  1. SaBıR MeLeĞi

SaBıR MeLeĞi Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    47
    Ödül Puanları:
    28

Berbat rüya

Konu, 'Kişisel Gelişim' kısmında SaBıR MeLeĞi tarafından paylaşıldı.

Bu olay okul zamanıydı.Ben sınava gircektim.o sene o yüzden annem hep çalış diyordu ama benim çok uykum vardı.Oyüzden yattım .Annem o an inşallah uyuyamazsın dedi gece kalkar ders yaparsın dedi.Ve ben beddua kendine döner dedim ve uyudum.Rüyamda arkadaşımın evindeydim.Havuz vardı.Ve sonra onlar kaybolup birden başka arkadaşımı gördüm evden tam çıkarken ruh sesleri evet ruh sesleri o sesler berbattı.o an ben dualar ediyordum .duvarda kırmızı yazılar vardı karışık çizgilerle birşeyler ama o an korkudan ölcektim.ve tam ayetel-kürsiyi okuyordum ve on kapıda büyük kırmızı renkte yazılar ve ruh seslerini duyar duymaz .o anda KALKTIM.Ve o olaydan sonra üç harflilere ilgim var.sakın ONLARDAN BAHSETMEYİN.Çünkü onlar peşinizi BIRAKMAZ...

Berbat rüya konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. en berbat günümdü

en berbat günümdü

tarih 11 haziran. doğum günüm. 15 yaşıma giriyodum. o gün annem bana elleriyle oasta kurabiye börek falan yapmıştı. akşamada konu komşuyu davet etmiştik. arkadaşlarım falan çok eğlenceliydi dans eddiyoduk eğleniyoduk. annem ve arkadaşalarıda eğleniyodu. dertleşiyolardı. gece bitti ve biz yattık. annem o gece benimle yatmıştı. sabah kalktığızıda ağlama sesleri vardı babaannem uyandırdı bizi....
  2. Müslüm Gürses - Hayat Berbat

Müslüm Gürses - Hayat Berbat

müslüm gürses hayatı Ah felek söyle bana ne yapmam gerek Hayat berbat gel bu eli saymayalım Ah felek söyle bana ölmem mi gerek Hayat berbat biz yeniden başlayalım Doğan pişman doğduğundan pes ettim bundan Çekil hayatımdan Git başımdan hayır öyle bela istemem Doğan pişman doğduğundan ben bıktım bundan Düş artık sırtımdan Git başımdan felek böyle oyun olmaz olsun Ah felek söyle bana ne yapmam...
  3. Berbat ötesi espiriler :))

Berbat ötesi espiriler :))

Yumurtanı sahanda mı yersin? Yoksa deplasmanda mı? Çingeneler Amerikayı nasıl okur? ABE DE.. Rüyalar da hormonlu artık, akşam aksakallı nine gördüm... Dün yapılan bir operasyonla Ajda Pekkan'ın alnı sonunda ensesine ulaştı Oğlum Geldin mi? Hayır, daha gelmedim! Hakan Şükür sahada sakatlanmış. Kim taşımış? Hakan Taşıyan... Yerin kulağı war benim de kulağım war. Ben yer miyim?...
  4. düştüğünüz en berbat durum nedir??

düştüğünüz en berbat durum nedir??

evet arkadaşlar hepimizin düştüğü berbat bir durum vardırr sizin oldumu olduysa nedirr?? ben başlıyorumm iğne yapılırken bağırınca herkes güldüüü:training1:
  5. Berbatım

Berbatım

Merhabalar benim size danışmak istediğim bir konu var arkadaşlar. Ben birini seviyorum.Hocamın arkadaşı yani kurs hocam.. Aramızda 20 yaş var ama yaş ne onun ne benim problemim değil. Nerden biliyorsun derseniz saatlerce nette bu konu hakkında konuştuk ama o özgürlük delisi birisi evlilikten kaçıyor bu yüzden evlenmemiş. Ama tam 5-6 yıldır beraberliği olduğu bir kız var aralarında 10 ve...

Sayfayı Paylaş