gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    960
    Ödül Puanları:
    113

Berber Oyunu

Konu, 'Beceri Oyunları' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

[FLASH]http://www.oyuncinim.com/veri/berberci.swf[/FLASH]

Berber Oyunu konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Berberin İhlâsı

Berberin İhlâsı

Birisi ona gelir sorar: 'İhlâsı kimden öğrendiniz?' -Mekke-i Mükerreme'de harçlıksız kalmıştım. Basra'dan para bekliyordum ama gelmemişti. Saçım sakalım çok uzamıştı. Bir berbere girdim 'Peşin peşin söyliyeyim param yok' dedim, 'Allah rızası için saçlarımı düzeltebilir misin?' Berber o anda mevki sahibi birini traş etmekteydi. Onu bırakıp bana başladı. Adam itiraz etti. Berber 'Kusura...
  2. Berber ve müsteri

Berber ve müsteri

Adamın biri her zaman yaptığı gibi saç ve sakal traşı olmak için berbere gitti. Onunla ilgilenen berberle güzel bir sohbete başladılar. Değişik konular üzerinde konuştular.Birden Allah ile ilgili konu açıldı... Berber: " Bak adamım, ben senin söylediğin gibi Allah'ın varlığına inanmıyorum. "Adam: " Peki neden böyle düşünüyorsun? "Berber: " Bunu açıklamak çok kolay....
  3. Berber

Berber

Önemli bir makamın halkla ilişkilerine bakan bir hizmetliye, Berberde tıraş olmak sevinç ve sürura, delalet eder. ( Ayrıca Bakınız; Tıraş Olmak.)Büyük uğraşlar sonucu, başarı ve şans sizinle olacak. Berberde tıraş olmak:zorlukla kazandığınız parayı olumlu işlerde kullanamayacağınıza işarettir.. Berbere gitmek bir hastalığa yakalanacağınız anlamına gelir. Eşin berberde görülmesi karınızın sizi...
  4. inançsız berber.......

inançsız berber.......

Allah(c.c.)'a İnanmayan Berber! Adamın biri her zaman yaptığı gibi saç ve sakal traşı için berbere gitti. Onunla ilgilenen berberle güzel bir sohbete başladılar. Değisik konular üzerinde konuştular. Birden Allah(c.c.)'la ilgili konu açıldı... Berber: " Bak adamım, ben senin söylediğin gibi Allah(c.c.)'ın varlığına inanmıyorum." -Adam:" Peki neden böyle düşünüyorsun?"...
  5. berber kel ve aptal.......

berber kel ve aptal.......

Bir berber, bir kel, bir de aptal birlikte yolculuk yapıyorlardı. Yollarını kaybettikleri için açık havada gecelemek zorunda kaldılar. Herhangi bir tehlikeye karşı da sırayla nöbet tutmaya karar verdiler.İlk nöbeti berber tuttu. Nöbet sırasında vakit geçirmek için, deliksiz uyuyan aptalın saçlarını traş etti.İkinci nöbetçi aptaldı. Vakit gelince berber onu uyandırdı. Aptal uyandı ve başını...

Sayfayı Paylaş