gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.213
    Ödül Puanları:
    113

Berdan Mardini - Hazır Mısın (2008)

Konu, 'Yerli Albüm Tanıtımları' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

01. Hazır Mısın

02. Bilemedim

03. Sessiz Sessiz

04. Desinler

05. Sen Olsaydın

06. Sana Kalmaz

07. Le Le (Güneşim Ol)

08. Sevmek

09. Parsel Parsel

10. Burası Adıyaman

Berdan Mardini - Hazır Mısın (2008) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Mardin

Mardin

Mardin Atatürk, Mardin için Paşa olduğum diyar sözünü sürekli kullanmıştır. Atatürkün hayatında önemli bir dönüm noktası vardır. General olduğunun müjdesini Mardinde alan büyük komutan bu olayı bir çok yerde ve zamanda dile getirmiştir. Mardinliler bir gece önce aralarında Albay olarak gördükleri Mustafa Kemal 'ni ertesi gün pırıl pırıl General apoletleriyle Mustafa Kemal Paşa olarak...
  2. mardin

mardin

kızıltepe dunaysır düğün salonu dunaysır düğün salonu Mardin, tarihi ve kültür yapısı ile Unesco’nun “Dünya Mirası Kenti Listesine” girmeye adaydır. Mardin’de kültür, çağlar boyu yerleşik olan uygarlığın izlerini taşır. Mardin ili önemli tarihsel ve kültürel mimari zenginliklere sahiptir Dünü bugün, dünden getirdiklerini gönlünden; geçmişten geleceğe sunan, tarihi tarihle özümsetmek, yaşayıp...
  3. Mardin...

Mardin...

Sema Öğünlü İstanbul’un orta yerinde oturmuşum, Mardin diye diye. Gözlerim yarı kapalı, yarı açık. Kapalı olduğunda Mardin gülümsüyor bana bana, açık olduğunda yaram kanıyor. Kapalı olduğunda Artin geliyor aklıma ilk. Bir kardeşini ‘terör’ olaylarına kaptırdıktan sonra ailecek Türkiye’yi terk eden, yıllarla İsveç’te yalnızlık sürgününde çile dolduran ve nihayet artık huzur geri geldi...
  4. Berdan Mardini Evleniyor

Berdan Mardini Evleniyor

berdan mardini dügünü berdan mardininin düğünü mardinin düğünü mardini düğün fotoğrafları dugunu Hayırlısı olsun ne diyelim darısı bekarların başına :D:D Ünlü şarkıcı Berdan Mardini Paris'te yaşayan sevgilisiyle evlenmeye karar verdi. Ayakligazete.com'un haberine göre, sevgilisinin Paris'te yaşaması sebebiyle iki düğün yapacaklarını söyleyen Mardini, 'Valla işimiz zor, 2 düğün yapacağız....
  5. Berdan Mardini Evlendi

Berdan Mardini Evlendi

berdan mardini düğün fotoğrafları berdan mardinin düğün fotoğrafları mardini evlendi eşi ve esi Allah mesut etsin darısı bekarların başına :D:D Berdan Mardini, Fransa’daki bir düğünde tanıştığı Fatoş Yelliler ile önceki gün Polat Otel’de düzenlenen bir törenle evlendi. Cömert davetlilerin taktığı altınlar, gecenin sonunda geline zor anlar yaşattı. İbrahim Tatlıses, Alişan, Ceylan,...

Sayfayı Paylaş