gebe
  1. CaRiZmA

CaRiZmA Vip Melek Üye

Beğenilen Mesajlar:
    43
    Ödül Puanları:
    0

Bere modelleri örgüden yapılmış

Konu, 'Örgü, Dikiş & Nakış' kısmında CaRiZmA tarafından paylaşıldı.

Bere modelleri [​IMG]

Bere delisiyim ben, üstekki pembe berenin hemen hemen aynisi halam ördü bana

2. İzmirella

İzmirella Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    10
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Bere modelleri
    paylaşım için teşekkürrler

Bere modelleri örgüden yapılmış konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Birkaç örgüden yapılmış şal modeli

Birkaç örgüden yapılmış şal modeli

Birkaç şal modeli birkaç şal modeli
  2. Bebek Örgü Bere Modelleri

Bebek Örgü Bere Modelleri

Bebek Örgü Bere Modelleri arıyorum ama lütfen yeni ve pratik örgü modelleri olsun kız erkek fark etmez nasıl olsa ikisinede örecem:)
  3. Derya Baykal Örgü Bere Modelleri

Derya Baykal Örgü Bere Modelleri

derya baykal bere modelleri, en güzel bere modelleri, değişik bere modelleri, derya baykal örgü modelleri Kış aylarının vazgeçilmezi olan bere modelleri havalara karşı sizi koruduğu gibi kıyafetlerinize de hoş kombinler yaratacak bir aksesuardır. Derya Baykal örgü bere modelleri bayanların oldukça beğenisi toplayarak ilgisini çekmeye devam ediyor. Sizler için en güzel Derya Baykal bere...
  4. Örgüden Yapılmış Bayan Çanta Modelleri

Örgüden Yapılmış Bayan Çanta Modelleri

Örgü modelleri günümüz de o kadar çok değişik tasarım örnekleri sergiliyor ki, bebek, çocuk, kadın v erkeklerin yanısıra örgüler dekorasyonda da önemli bir yol alarak şık örnekler ile kış aylarının vazgeçilmezleri arasın da yer alıyor. Sizler için bu yazım da bayanların en çok sevdiği ve düşkünü olduğu aksesuarlarının başın da gelen çanta modellerinden el örgüsü örnekleri paylaşıyorum. Örgü...

Sayfayı Paylaş