gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

bere nasıl örülür

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

bu konuyla ilgili bana bilgi yazarmısınız

bere nasıl örülür konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Bolero nasıl örülür

Bolero nasıl örülür

bebek bolerosu nasıl örülür bolero nasıl örülür bebek bolerosu anlatımlı anlatımlı bolero modelleri Örülmüş Bolero Örnek Modelleri
  2. Kısa saç nasıl örülür?

Kısa saç nasıl örülür?

Kızlar Kısa saç nasıl örülür? bu konuda bilgisi olan ya da fikri olan varmı
  3. Fırfırlı ip nasıl örülür

Fırfırlı ip nasıl örülür

Yha birisi bana yardımcı olsun acaba fırfırlı ip nasıl örülür. Görsel yada anlatımlı bişey var mı teşekkür ediyorum.
  4. Atkı nasıl örülür ?

Atkı nasıl örülür ?

Erkek atkı modellerinde genelde aynı motifler üzerinde durulur. Örgü örneklerinde genelde saç örgüsü ve haraşo öne çıkar. Atkı örneklerinin çok farklı olmaması biraz sıkıntı yaratabilir aynı zamanda beyler belli renkler tercih ettiği için renk seçiminde çok zorlanmayacağınızı söyleyebiliriz. Yine de soğuk kış günlerine girdiğimiz bu zamanlarda beyler için bundan daha iyi bir hediye ve...
  5. Dikişsiz bere nasıl örülür dikişsiz çocuk beresi modeli

Dikişsiz bere nasıl örülür dikişsiz çocuk beresi modeli

Dikişsiz çocuk şapkası modeli - dikişsiz berenin videolu anlatımlı yapılışını bu konumuzdan bulabilirsiniz. Bebeklerimizin özellikle de yeni doğanların her şekilde soğuktan korunması gerekiyor arkadaşlarım ben sizlere örgü modelleri bölümümden güzel konular açmaya gayret ediyorum sizler de buradan şimdi dikmişsiz bir çocuk beresi nasıl yapılır hem onu öğreneceksiniz hemde güzel modelleri yan...

Sayfayı Paylaş