gebe
  1. HİDOŞ

HİDOŞ Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    4
    Ödül Puanları:
    38

Bereket

Konu, 'Çöplük' kısmında HİDOŞ tarafından paylaşıldı.

Rüyada bereket kısmet ve maddi sıkıntıların geçeceğine ilişkin fevkalade iyidir.Rüyanizda tarlanizdan veya bahçeniz ürünlerinden bol bir miktarda ürün aldiginizi görmek, hayirli bir ise gireceginize ve sonunda o isten çok miktarda hayir görüp para kazanacaginiza delalet eder

Bereket konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. bereketi  varmi

bereketi varmi

Bereketi Var mı? Benî İsrail zamanında salih bir kimsenin üç tane oğlu varmış. Bir gün o zat ağır hastalanır ve artık hayatından ümid kesilince büyük oğlu, küçük kardeşlerini çağırır ve: - Ey kardeşlerim, pederimizin epeyce malı var. Fakat bugün kendisinin hizmeti ise ağırdır. İsterseniz sizler malına varis olun ve hizmetini bana bırakın, isterseniz malı bana verin hizmetini sizler yapın,...
  2. Bereketin kaynağı nerede saklı?

Bereketin kaynağı nerede saklı?

Uzun bir yolculuktan sonra yolu bir köye düşmüştü. İyice susamış, üstelik acıkmıştı da... Gözüne kestirdiği bir evin kapısını hafifçe tıklattı. Kapıyı evin hanımı açtı. “Bir tas suyunuz var mı bacım, çok susadım da” dedi. “Bir tas suyun lafı mı olur kardeş, yoldan geliyorsun, görünen o ki, acıkmış olman lâzım. Siz içeri buyurun, çok kalmaz beyim de gelir.” Misafir daveti kabul...
  3. Sahurun Bereketi

Sahurun Bereketi

'Sahura kalkamıyorum, sahursuz oruç tutuyorum' diyenler bu yazıyı daha dikkatli okursa 14 asır önceki Ramazan ruhunun ışıltısını yakalayabilir. Ramazan denince ilk akla gelenlerden birisi de sahur yemeğidir. Öyle ki Ramazan ayının başlangıcı “bu gece sahura kalkılacak” cümlesiyle müjdelenir. Ancak geçmiş ramazanlarda olduğu gibi bu ramazanda da etrafımızdan sıklıkla “Sahura kalkamıyorum,...
  4. Beste Bereket

Beste Bereket

beste bereket kimdir Son zamanların genç, güzel ve yetenekli bir oyuncusu olan Beste Bereket hakkında sizlerle biyografi ve resimlerini paylaşmak istiyorum Beste BereketBeste Bereket Biyografisi - Beste Bereket Kimdir? 1982 İstanbul doğumlu. Sıradan sayılabilecek bir ailenin yetenekli kızı. Babası amatör olarak müzikle ilgileniyormuşBeste Bereket Biyografisi - Beste Bereket Kimdir? hatta...
  5. Halil ibrahim bereketi nedir

Halil ibrahim bereketi nedir

İnsanların kendi aralarında birbirlerine ettileri güzel bir dua vardır.ALLAH sofrana HALİL İBRAHİM bereketi versin deriz.Peki bu duanın olmasına sebep olan hikayeyi biliyormusunuz? Vaktiyle birbirini çok seven iki kardeş varmış. Büyüğü Halil. Küçüğü ise İbrahim... Halil, evli çocuklu. İbrahim ise bekârmış... Ortak bir tarlaları varmış iki kardeşin... Ne mahsul çıkarsa,...

Sayfayı Paylaş