gebe
  1. beklenenbebis

beklenenbebis Forum Okuru

Beren psikopata bağladı!

Konu, 'Magazin' kısmında beklenenbebis tarafından paylaşıldı.

Güzel oyuncu, çekim aralarında yaptığı bazı muzipliklerle arkadaşlarını güldürüyor. [​IMG]

Beren Saat’in set arasında şovmen Beyaz’ın ünlü ‘Psikopat’ karakterine büründüğü fotoğrafları paylaşımsitelerinin gözdesi oldu.

HT MAG/ Aybala Çalışkan

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı: 4 Nisan 2011
Beren psikopata bağladı! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Nalan - Karalar Bağladım

Nalan - Karalar Bağladım

uçurum her yanım hasretin bir kor gör tanrım yanlızlık çok zor kime inanayım kimlere sorayım ecelim oldun yar ben sana nasıl dayanayım içim yanar yine yar diye diye ağladım gözlerim yollarda hala,, karalar bağladım kor ateşler yaktı bu yüreğimi ne olur gelde tut yar içim yanar yine yar diye diye ağladım gözlerim yollarda hala,, karalar bağladım
  2. Dizi onu hayata bağladı!

Dizi onu hayata bağladı!

OYA BAŞAR, GÖĞÜS KANSERİ SORUNUYLA UĞRAŞTIĞI DÖNEMDE 'BENİM ANNEM BİR MELEK' DİZİSİNİN ELDE ETTİĞİ BAŞARININ KENDİSİNİ YAŞAMA DAHA ÇOK BAĞLADIĞINI SÖYLEDİ. Oya Başar, Kanal 1'de yayınlanan Filiz Akın'la Pazar Sohbeti programının konuğu oldu. Filiz Akın, Benim Annem Bir Melek dizisinden konu açarak, 'Dizinin bazı bölümlerinde anneni mi oynuyorsun?' şeklinde bir soru yöneltti. Oya Başar,...
  3. alo santral beni psikopata baglarmısın

alo santral beni psikopata baglarmısın

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  4. BereLer

BereLer

bereler

Sayfayı Paylaş