gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

beren saat fahişe rolümle gurur duyuyorum dedi

Konu, 'Magazin' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

beren saat boy beren saat boyu saatin boyu kaç kac orospu FAHİŞE ROLÜYLE GURUR DUYUYOR

Güz Sancısı Filminde Bir Fahişeyi Canlandıran Beren Saat, Beyoğlu'nda Karakterini Yaşadığını ve Böyle Bir Rol Oynamaktan Dolayı Mutlu Olduğunu Söyledi.

GÜZ SANCISI FİLMİNDE BİR FAHİŞEYİ CANLANDIRAN BEREN SAAT, BEYOĞLU'NDA KARAKTERİNİ YAŞADIĞINI VE BÖYLE BİR ROL OYNAMAKTAN DOLAYI MUTLU OLDUĞUNU SÖYLEDİ. Güz Sancısı filminde Rum fahişe Elena'yı canlandıran Beren Saat, bir televizyon kanalında yayınlanan 'Kürşat Başar'la' programında rolüyle ilgili açıklamalar yaptı.
    Filmin çekimlerinin çoğunluğunun Beyoğlu'nda yapıldığını ve belediyenin büyük bir destek verdiğini anlatan Beren Saat, 'Benim için Elena'yı bulma sürecinde Beyoğlu çok yararlı oldu' dedi.

Bir karakter çıkartmak için olaylara onun gözünden bakmaya çalıştığını belirten Beren Saat, filmden bir kaç gün önce San Antuan Klisesi'ne mum yakmaya gittiğini belirterek, o an düşündüklerini şu sözlerle anlattı:
    'Elena'nın biraz normalin dışında bir hali var, fahişe ama o asla öyle düşünmüyor, hala bebekleriyle oynuyor. Bir adam var, ortada bir olay gelişiyor. İşini yapıyor ama bu tarafa dönüp bebekleriyle oynuyor. Ben mesela kliseye girdiğim an şunu keşfettim; 'Aaa bu din tamamen buna hizmet ediyor'. Günah çıkartıyor ve zaten ben o değilim ki diyor ve gidiyor.'
    Beyoğlu'nda gezdiği her an onu yaşadığını ifade eden Beren Saat, rolüyle gurur duyduğunu ve bundan sonra kimsenin buna cesaret edemeyeceğini belirtti.
    Beren Saat, filmin Ocak ayında vizyonda olacağını sözlerine ekledi.

2. ben kimim

ben kimim Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0
  3. ilkimsu

ilkimsu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    120
    Ödül Puanları:
    0
    öff bay beren :D

beren saat fahişe rolümle gurur duyuyorum dedi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Beren Saat...

Beren Saat...

beren saat ayak beren saatin ayakları saat boy boyu berensaat
  2. Ceza Türkiye sizinle gurur duyuyor

Ceza Türkiye sizinle gurur duyuyor

Sokaklar sanki bahçesi belde dokuz milimetresi Ucuzdan insan harcayıp bedava candan etmesi Sporcu mu kumarbaz mı elindeki bonservisi Teşviklerde gelince terlemeden vurdu voleyi Türkiye sizinle gurur duyuyor Hamili kart yakınları yakınlarının yakınları Satın alıyor yarınları tok gezerler karınları Rüşvet çözer sorunları para basar torunları İnanç deyip insanlara kendi ceza kesenler Zihniyet...
  3. Dr. Fikret fahişe rolünde

Dr. Fikret fahişe rolünde

faişe oyunları doktorlar dizisi fikret faişe oyunu fahişe oyunları yeşim ceren bozoğlu ayak Doktorlar dizisini sert dokturu fikret neden zayıflıyor.......... 25 KİLO VERDİ FAHİŞEYİ OYNADI! AZMEDİP 2.5 YILDA 25 KİLO VEREN BOZOĞLU’NUN, BİR FAHİŞEYİ CANLANDIRDIĞI “OYUN” FİLMİ CANNES FİLM FESTİVALİ YOLCUSU... Doktorlar dizisinde Gestapo lakaplı Dr. Fikret’i oynayan Yeşim Ceren Bozoğlu üç sene...
  4. Beren Saat

Beren Saat

ne zamandır büyüyüp giden beren saat tuba büykğstn kavgası varr... beenn Beren SAAT fanıyım..ve sonuna kdr onun arksndayımmm..ona kfr etmeleri beni çok rahatsız ediyorrr siz ne fanısınz ve ne düşünüosnz?? "BS"..!!
  5. Beren Saat Tam 2 Milyon Dolara Evet Dedi!

Beren Saat Tam 2 Milyon Dolara Evet Dedi!

Bu sayfa; Beren Saat Tam 2 Milyon Dolara Evet Dedi haberi hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, son yılların yıldızı en çok parlayan isimlerinden biri olan Beren Saat dudak uçuklatan bir fiyata reklam yüzü oldu. Duru'nun teklifini kabul eden Saat tam 2 milyon dolar alacak. Güzel yıldızı, kampanya için Nihat Odabaşı fotoğrafladı. Fiyatını 2 milyon dolar olarak belirleyen...

Sayfayı Paylaş