gebe
  1. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Beren Saat Hayranları Dikkat Edin!

Konu, 'Magazin' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

beren saat hayranları dikkat facebooktan dolandırıcılık fan grupları hayranları dolandırılıyor ile ilgili bilgiler burada melekler Çektiği dizi ve filmlerle ortadoğu ve Türkiye'de büyük bir hayran kitlesine sahip olan Beren Saat 'in popülaritesinden faydalanmak isteyen dolandırıcılar facebook ta ki hayranlarını dolandırıyorlarmış melekler.Belli miktar para karşılığında Beren Saat'in çekim setine götüreceklerini söyleyerek para aşırmaya çalışan dolandırıcılara karşı dikkatli olmak gerekiyor.

Bu konuda henüz Beren Saat'ten bir açıklama gelmedi ama siz siz olun melekler,bu tip fan cluplere üye olurken çok dikkatli olun..:tik:

2. ahueda

ahueda Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    74
    Ödül Puanları:
    28
    yaaaa neler akil ediyorlar inanilir gibi degilll

3. SaBıR MeLeĞi

SaBıR MeLeĞi Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    47
    Ödül Puanları:
    28
    uyarın için sağol titan :D

4. ilkimsu

ilkimsu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    120
    Ödül Puanları:
    0
    :D sete öyle her önlerine geleni soksalardı o dizi 1 haftaya yetişmezdi :D

Beren Saat Hayranları Dikkat Edin! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Beren Saat...

Beren Saat...

beren saat ayak beren saatin ayakları saat boy boyu berensaat
  2. Banu zorlu hayranlarını uyardı paylaşım sitelerindeki banu zorlulara dikkat edin !!

Banu zorlu hayranlarını uyardı paylaşım sitelerindeki banu zorlulara dikkat edin !!

RANDEVU BİLE VERİYORLAR BANU ZORLU, ADINI KULLANARAK İNTERNET SİTELERİNDE HAYRANLARIYLA YAZIŞANLAR YÜZÜNDEN SIKINTILI... Bu kişilerin olayı iyice abartıp buluşma randevuları bile verdiğini anlatan şarkıcı, sevenlerine 'sahtekarlara dikkat' uyarısında bulundu: 'Ben hiçbir sitede yokum, zaten internette yazışacak kadar vaktim de yok. İnterneti sadece iş amaçlı kullanıyorum, hiçbir siteye...
  3. Beren Saat

Beren Saat

ne zamandır büyüyüp giden beren saat tuba büykğstn kavgası varr... beenn Beren SAAT fanıyım..ve sonuna kdr onun arksndayımmm..ona kfr etmeleri beni çok rahatsız ediyorrr siz ne fanısınz ve ne düşünüosnz?? "BS"..!!
  4. Beren Saat Fotoğrafları

Beren Saat Fotoğrafları

Beren Saat Fotoğrafları arıyorum ama mümkünse yeni çekilmiş olan resimler olsun 2012 ye ait olsun :)
  5. Beren Saat Tazminat Kazandı

Beren Saat Tazminat Kazandı

Bu sayfa; Beren Saat Tazminat Kazandı haberi hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, bir züre önce resimlerini izinsiz olarak kullandıkları gerekçesityle bir şampuan firmasına dava açan Beren Saat davayı kazandı. İlgili firma Saat'e tam 715 bin TL tazminat ödeyecek. İşte detaylar... Oyuncu Beren Saat, saç beyazlarını kapatıcı şampuan reklamında izinsiz olarak fotoğraflarının...

Sayfayı Paylaş