gebe
  1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113

Beren Saat İle Kenan İmirzalıoğlu Komşu Oldular!

Konu, 'Çöplük' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

beren saat haberleri
    kenan imirzalıoğu haberleri

Sevgili melekler, tatil için gittiği Cunda Adasını beğenip arsa alan Kenan İmirzalıoğlu bu sayede yine klendisi gibi oyuncu olan Beren Saat'e komşu oldu. 5 yıl önce aynı yerden ev alan Beren Saat'e komşu olan İmirzalıoğlu, aldığı arsa için tam 800 bin TL ödedi. İşte detaylar...

kenan-beren.jpg

Karadayı dizisinin başrol oyuncusu Kenan İmirzalıoğlu, dizi ve sinema filmlerinden kazandığını gayrimenkule yatırıyor. Geçen yıl Cihangir’de ve Taksim Talimhane’de otel binası alan ünlü oyuncunun tatil için gittiği Cunda Adası’ndan 800 bin TL’ye 2 dönümlük arazi aldığı öğrenildi. İmirzalıoğlu, arazi üzerine villa yaptıracak. Karadayı dizisinden bölüm başına 50 bin TL kazanan İmirzalıoğlu, rol aldığı sinema filmlerinden de 400 bin dolar alıyor.

ÜNLÜLERİN GÖZDE BELDESİ

Beren Saat de 5 yıl önce Cunda Adası’ndan bir ev aldı.Beren’in eviyle İmirzalıoğlu’nun arsasının aynı mevkide olduğu belirtildi.Cemil İpekçi,Perran Kutman,Güler Sabancı,Koç ailesi ve Cem Boyner’inde Cunda’da evleri bulunuyor.

Beren Saat İle Kenan İmirzalıoğlu Komşu Oldular! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Beren Saat Nası Olmuş?

Beren Saat Nası Olmuş?

beren saat modası, hayatı, giyim, giyim tarzı burada arkadaşlar. Bir konser için aşaağıda gördüğünüz garip kıyafeti giyen Beren Saat'i nasıl buldunuz merak ediyorum.. Açıkcası ben Beren Saat'in doğal güzelliğine bayılan biri olarak çuval giyse yakışır zannediyordum ama yanılmışım.. Hadi ben yoruma başlıyım siz devamını getirin;üzerindeki deri yeleğini iç kıyafetiyle çok alakasız buldum ve hiç...
  2. Kızlar Kenan Doğulu İle Beren Saat Nişanlandımı acaba

Kızlar Kenan Doğulu İle Beren Saat Nişanlandımı acaba

Arkadaşlar bir magazin programında duyduğum kadarıyla Kenan Doğulu İle Beren Saat Nişanlanmış bu doğru mu acaba yalan haber mi sizde duydunuz mu Kenan Doğulu İle Beren Saat Nişanlandımı ?
  3. Beren Saat ve Kenan İmirzalıoğlu Seul'de Ülkemizi Temsil Edecekler !

Beren Saat ve Kenan İmirzalıoğlu Seul'de Ülkemizi Temsil Edecekler !

beren saat haberleri kenan doğulu haberleri Sevgili melekler, Beren Saat-Kenan Doğulu aşkı doludizgin gidedursun, Beren başka bir Kenan'la, Kenan İmirzalıoğlu ile ülkemizi temsil edecek. İşte Beren Saat haberleri, Kenan İmirzalıoğlu haberleri, haberin detayları... Sevgilisi Kenan Doğulu ile New York’a tatile giden Beren Saat, başrolünü oynadığı Fatmagül’ün Suçu Ne? dizisiyle Seul’de...
  4. Beren Saat İntikam 'ın İlk Bölümünü Kenan Doğulu İle Birlikte İzledi

Beren Saat İntikam 'ın İlk Bölümünü Kenan Doğulu İle Birlikte İzledi

Bu konu; Beren Saat İntikam 'ın İlk Bölümünü Kenan Doğulu İle Birlikte İzledi haberi hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, merakla beklenen İntikam dizisi nihayet geçtiğimiz gece ilk bölümüyle ekranlara geldi. Başrollerini Beren Saat, Mert Fırat ve Nejat İşler 'in paylaştıkları dizinin ilk bölümünü Beren Saat sevgilisi Kenan Doğulu ile birlikte izledi. Bakalım dizi beklenilen...
  5. Belçim Erdoğan Beren Saat'e Komşu Oldu

Belçim Erdoğan Beren Saat'e Komşu Oldu

belçim erdoğan haberleri beren saat haberleri Sevgili melekler, oyuncu Beren Saat için sevgilisi Kenan Doğulu paraya kıyıp 7 milyon dolara bir villa alınca Saat'in sevgilisi Belçim Erdoğan da arkadaşına komşu olma fırsatını kaçırmadı ve Yılmaz Erdoğan'a kesenin ağzını açtırdı. Villanın fiyatını duyunca şoke olan ve almaktan vazgeçen Erdoğan, güzel eşini kıramadı ve emlakçının uygun bir...

Sayfayı Paylaş