gebe
  1. GREY

GREY Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    362
    Ödül Puanları:
    63

Beren Saat İlk Kez Bu Kadar Cesur

Konu, 'Magazin' kısmında GREY tarafından paylaşıldı.

Beren saat, deodorant anıları, dekolte giysisi hakkında detaylı bilgi alalım.

Beren Saat 4 günlük deodorant kullanmadan yaşantısı sürdürdü ve bunları bir basın toplantısında anlattı. Ama göze çarpan şey Beren Saat'in giymiş olduğu elbisedeydi.

Daha önce katıldığı etkinliklerde dekolte tercih etmeyen Beren saat şaşırttı.

KIYAFETİYLE ŞAŞIRTTI

Bir deodorant markasının projesi nde yer alarak 4 günü deodorant kullanmadan geçiren ve yaşadıklarının sosyal medyada paylaşan Beren Saat' , tanıtım toplantısında göğüs dekoltesiyle dikkat çekti.

Rexona’nın kampanyasına gönüllü olarak destek veren genç oyuncu " Hayatın içinde de kadınların yanında, samimi bir sorumlulukla durduğuna şahit oldum. Biz bu projeyle hem kişisel bakım konusunda tüm kadınları bilinçlendirerek onların kendilerini daha güvende hissetmeleri için bir adım atmaya çalıştık hem özel koşulları olan kadınlar için bir destek yarattık. Günlük hayatta çoğu kez kadının bilinçsizliğinden, ya da yanlış bilgilendirilmesinden kaynaklanan sorunlara da şahit oluyoruz. Ben, kişisel bakım meselesinin de bu sorunlardan biri olduğunu düşünüyorum.” dedi.

2. ^Gri Melek^

^Gri Melek^ Hamiş Melek Üye

Beğenilen Mesajlar:
    201
    Ödül Puanları:
    63
    Tam bir fistikkkk...hahaha

Beren Saat İlk Kez Bu Kadar Cesur konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. ilk kez bu kadar üşüyorum...

ilk kez bu kadar üşüyorum...

öLüm Müdür YaŞamı Bunca SevdiRen daha dün söz vermiştim hiç gitmeyecektim kapından özür dilerim aşkım tutamadım sözümü direnemedim gururuma g i d i y o r u m şimdi beni bekliyor engebesi bol yollar düşe kalka yürüyeceğim basacağım bağrıma o koca taşı uzaklaşabildiğim kadar uzaklara gideceğim biliyor musun ilk kez bu kadar üşüyorum mevsim yaz aylardan temmuz...
  2. 60 yıldan bu yana ilk kez küçülüyoruz

60 yıldan bu yana ilk kez küçülüyoruz

Uluslararası Para Fonu (IMF), dünya ekonomisinin, bu yıl yüzde 0,5 ile yüzde 1 arasında küçüleceğini bildirdi. IMF'nin, G20 Bakanlar toplantısında yayınladığı raporda yer alan verilere göre, dünya ekonomisi bu yıl, 60 yıldan bu yana ilk kez küçülecek. ABD ekonomisinin de, bu yıl yüzde 2,6 oranında küçüleceğinin belirtildiği raporda, küresel ekonominin canlanması için ortak önlem alınması...
  3. Beren Saat İlk Kez İlişkisini Konuştu !

Beren Saat İlk Kez İlişkisini Konuştu !

Bu konu; beren saat kenan doğulu ilşkisi haberi hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, yeni yılla birlikte yepyeni İntikam adlı diziyle ekranlara gelmeye hazırlanan Beren Saat, ilk defa Kenan Doğulu ve ilişkisi hakkında konuştu. Biz de hemen bu satıları sizlerle paylaşmak istedik. Buyrun..:) "İntikam" dizisiyle ekranlara dönmeye hazırlanan ünlü oyuncu Beren Saat,...
  4. Beren Saat Reklam Filmlerinden Ne Kadar Kazandı?

Beren Saat Reklam Filmlerinden Ne Kadar Kazandı?

beren saat beren saat haberleri beren saat reklamları Sevgili melekler, oyunculuk kariyerini Aşk-ı Memnu'daki rolüyle patlatan Beren Saat, bu dizinin arkasından aldığı tekliflerle başarılarına başarı kattı. Şimdilerde oynadığı İntikam dizisiyle doruk noktasına çıkardığı parlayan yıldızını reklam dünyasında da parlatmaya devam ediyor. Ünüyle birlikte fiyatını da katlayan Beren Saat sizce...

Sayfayı Paylaş