gebe
  1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113

Beren Saat İlk Kez İlişkisini Konuştu !

Konu, 'Magazin' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

Bu konu; beren saat kenan doğulu ilşkisi haberi hakkında bilgiler vermektedir.
    Sevgili melekler, yeni yılla birlikte yepyeni İntikam adlı diziyle ekranlara gelmeye hazırlanan Beren Saat, ilk defa Kenan Doğulu ve ilişkisi hakkında konuştu. Biz de hemen bu satıları sizlerle paylaşmak istedik. Buyrun..:)

"İntikam" dizisiyle ekranlara dönmeye hazırlanan ünlü oyuncu Beren Saat, uzun bir aradan sonra ilk kez röportaj verdi.

Hürriyet gazetesinden Hakan Gence'nin sorularını yanıtlayan güzel oyuncu, uzun süredir gündemi meşgul eden Muhteşem Yüzyıl polemiğiyle ilgili de bir yorumda bulundu.

"KUVVETLER BU KADAR MI AYRILMAMALI?"

Muhteşem Yüzyıl'a ve diğer dizilere devlet müdahalesine nasıl bakıyorsunuz?

Kuvvetler bu kadar mı ayrılmamalı? Bilemedim. Bu ülke, bir gün kanaat hukukuyla yönetilirse mutlu olacak mıyız, göreceğiz. Huzurla işlerimizi yapabiliyor olacak mıyız? Ya da yıllar sonra otosansür tercihlerimize dönüp bakınca kendimizle hala gurur duyuyor olacak mıyız? Düşünmek lazım. Kurmaca bir tv dizisi, bir köşe yazısı ya da bir karikatür neden bu denli önemli olsun ki!

"KENAN'LA ÇOK EĞLENİYORUZ"

Güzel oyuncu, röportajda Kenan Doğulu'yla mutlu giden birlikteliği hakkında da ilk kez açıklamalarda bulundu. "Beraber çok eğleniyoruz" diyen Saat, bir kız ve bir erkek çocuk hayali kurduğunu da belirtti.

Siz oyuncusunuz, Kenan Doğulu müzisyen. Evde sürekli oyunculuk ve müzikten bahseden sıkıcı bir hayatınız mı var?

Yok canım; neden sıkıcı insanlar olalım? Beraber çok eğleniyoruz. Zaten kim sadece iş konuşur ki? Tek notaya basarak yaşayan insanlar olmamız söz konusu değil.

Peki birbirinizi besliyor musunuz?

Bilmediğiniz bir alanda size bir şeyler öğreten birinin varlığı güzel bir şey. Senin seçemeyeceğin bir filmin DVD'sini seçen ya da senin hiç bilmediğin bir müzisyenin albümünü koyup dinletecek birinin varlığı iyi bir şey. Bu sadece aşk ilişkisi için geçerli de değil.

"BİR KIZ, BİR ERKEK İSTİYORUM"

"Starlar evlenince hayranlarını kaybeder" derler. Sizin evliliğe bakışınız nasıl?

Buna inanmıyorum. Neye göre, kime göre bu kurallar? İçinden nasıl geliyorsa, kim ne istiyorsa o formatta yaşamalı. Benim seçimime gelince... Türkiye'nin evlilik dışı çocuk doğurulacak bir ülke olduğunu düşünmüyorum.

Kaç çocuk olsun?

Kızım olsun istiyorum, ama erkek çocuk da istiyorum! Bir ondan, bir ondan mümkünse.

Beren Saat İlk Kez İlişkisini Konuştu ! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Paris'in Benzeri İlk Kez Konuştu

Paris'in Benzeri İlk Kez Konuştu

Son birkaç aydır Paris Hilton�a olan benzerliği nedeniyle magazin gündeminden düşmeyen Ece Filiz, FHM Dergisi�ne konuştu. Ece Filiz, bugüne kadar tanıştığı hiçbir erkeğin kendisine asılmadığını söyledi. Paris Hilton'a olan benzerliğiyle gündeme gelen manken Ece Filiz, FHM Dergisi'ne verdiği röportajda, bugüne kadar tanıştığı hiçbir erkeğin kendisine asılmadığını söyledi: "Kız...
  2. Beren Saat İlk Kez Bu Kadar Cesur

Beren Saat İlk Kez Bu Kadar Cesur

Beren saat, deodorant anıları, dekolte giysisi hakkında detaylı bilgi alalım. Beren Saat 4 günlük deodorant kullanmadan yaşantısı sürdürdü ve bunları bir basın toplantısında anlattı. Ama göze çarpan şey Beren Saat'in giymiş olduğu elbisedeydi. Daha önce katıldığı etkinliklerde dekolte tercih etmeyen Beren saat şaşırttı. KIYAFETİYLE ŞAŞIRTTI Bir deodorant markasının projesi nde...
  3. Ayşe Özyılmazel İlk Kez Konuştu!

Ayşe Özyılmazel İlk Kez Konuştu!

ayşe özyılmazel, düğünü, ilk kez konuştu, ali taran, 2011, ile ilgili bilgiler burada melekler Sevgili melekler, Yılın olay düğünüyle evlenen Ayşe Özyılmazel ve Ali Taran şu anda balayındalar. Yazılan ve çizilen pek çok yorumun ardından yeni gelin Ayşe Özyılmazel Vatan gazetesine ilk kez konuştu; O geceye dair herşey flu gibi ama çok güzeldi. Rüyada gibiyim hala kendime gelemedim....
  4. Survivor Irmak Elendikten Sonra İlk Kez Konuştu

Survivor Irmak Elendikten Sonra İlk Kez Konuştu

survivor 2013 ünlüler survivor ünlüler ırmak survivor ırmak Survivor 2013 ünlüler takımın da yarışan ve adadan en son elenen isim Irmak oldu. Adada tek bayan kalan ve son olarak bayan olduğu için elendiğini açıklayan Irmak bakın daha ne gibi açıklamalarda bulundu; Survivor Ünlüler Gönüllüler'de bu hafta elenen Irmak Atuk neden elendiğini anlattı. Cengiz ile SMS'e kaldıktan sonra...
  5. Diskalifiye Olan Berna İlk Kez Konuştu!

Diskalifiye Olan Berna İlk Kez Konuştu!

survivor berna, 2014 survivor berna, berna survivor Sevgili melekler, Survivor adasından 4. isim olarak elenen Berna konsey sonrası ilk kez konuştu. Berna, “Adaya ilk geldiğim günden itibaren Sahra ile aramızda antipatiklik vardı. İlk başta alttan aldık ama daha sonra o beni sevemedi ben onu sevemedim. İyi davranmaya çalıştım ama son noktada insanlara çok terbiyesizlik yapmaya başladı. Olay...

Sayfayı Paylaş