gebe
  1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113

Beren Saat 'in İntikam Adlı Dizisine İki İsim Dahil Oldu

Konu, 'Biten Diziler' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

Bu konu; intikam dizisi oyuncuları hakkında bilgiler vermektedir.
    Sevgili melekler, Ocak ayında yayınlanması planlanan Beren Saat ve Mert Fırat 'ın başrollerinde oynayacağı İntikam dizisine yeni isimler katılamaya devam ediyor. İşte diziye katılan iki yeni isim ve detaylar..

Ocak ayında Kanal D’de ekrana gelecek olan “Revenge” dizisinin yerli uyarlaması “İntikam”la ekrana dönmeye hazırlanan Beren Saat’in yeni rol arkadaşları belli oldu. İntikam dizisinde oynayacakları açıklanan Mert Fırat, Nejat İşler ve Engin Hepileri'nin yanısıra iki yeni oyuncu daha kadroya dahil oldu. Arzu Gamze Kılınç ve Hakan Toprak, İntikam dizisinin kadrosuna katıldı.

Bir Çocuk Sevdim dizisie Süreyya karakterini canlandıran Arzu Gamze Kılınç, Revenge dizisindeki "Victoria Grayson" karakterinin İntikam uyarlamasında rol alacak.
    televizyongazetesi

Beren Saat 'in İntikam Adlı Dizisine İki İsim Dahil Oldu konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Beren Saat`in Olmazsa Olmazları

Beren Saat`in Olmazsa Olmazları

beren saatin ayakkabıları beren saatin enleri olmazsa olmazları saat enleri saat ayakkabıları Aşk-ı Memnu dizisinin sevilen oyuncusu Beren Saat`in hayatındaki olmazsa olmazları merak edenleri için Beren Saat`in ağzıyla sizlerle * Beyaz bisiklet yaka tişört olmazsa olmazımdır. Gece gündüz, ceketle eşofmanla, güneşte karda bu kaprissiz parça kombinasyonlarımın jokeridir. Gardırobum...
  2. Beren Saat Nası Olmuş?

Beren Saat Nası Olmuş?

beren saat modası, hayatı, giyim, giyim tarzı burada arkadaşlar. Bir konser için aşaağıda gördüğünüz garip kıyafeti giyen Beren Saat'i nasıl buldunuz merak ediyorum.. Açıkcası ben Beren Saat'in doğal güzelliğine bayılan biri olarak çuval giyse yakışır zannediyordum ama yanılmışım.. Hadi ben yoruma başlıyım siz devamını getirin;üzerindeki deri yeleğini iç kıyafetiyle çok alakasız buldum ve hiç...
  3. İntikam Dizisi Derin Karakteri Beren Saat Kimdir ?

İntikam Dizisi Derin Karakteri Beren Saat Kimdir ?

Bu konu; İntikam Dizisi Derin Karakteri Beren Saat hayatı hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, Beren Saat hayranlarının merakla bekledikleri İntikam dizisi geçen hafta ilk bölümüyle ekranlara geldi. Reyting yarışına gireceğine kesin gözüyle bakılan dizide başrol oyuncusu Beren Saat Derin karakterini canlandırıyor. Bilmeyenler ya da unutanlar için oyuncu Beren Saat hakkında...
  4. İntikam Dizisinde Beren Saat'in Giydiği Olay Elbise !

İntikam Dizisinde Beren Saat'in Giydiği Olay Elbise !

Bu konu; İntikam Dizisinde Beren Saat'in Giydiği Olay Elbise hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, İntikam dizisi tüm gizemi ve ilginç konusuyla devam ediyor. Beren Saat'in performansı yanında giydiği kıyafetler de ilgi çekiyor. Dün ekrana gelen bölümde Saat'in giydiği müthiş elbise sosyal medyada hayli ilgi çekti ve yorumlar yağmur gibi yağdı. İşte o elbise ve gelen twitter...
  5. İntikam Dizisine Katılacak Yeni İsim!

İntikam Dizisine Katılacak Yeni İsim!

intikam yeni oyuncu intikam oyuncu kadrosu berk hakman haberleri Sevgili melekler, İntikam dizisinin yeni sezon bölümlerinde yer alacak sürprüz isim ortaya çıktı. Yeni sezonda Beren Saat'in sevgilisi rolünü canlandıracağı söylenen bu isim başarılı oyuncu Berk Hakman... “Suskunlar” dizisindeki ‘Gurur Kutay’ rolü ve ‘Tepenin Ardı’ filmindeki oyunculuğuyla adından söz ettiren Berk Hakman,...

Sayfayı Paylaş