gebe
  1. ßeLeN

ßeLeN Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.316
    Ödül Puanları:
    113

Beren Saat Müthiş Oyunculuk Çıkardı!

Konu, 'Biten Diziler' kısmında ßeLeN tarafından paylaşıldı.

Kadın hırsı, başarıyı, ezilmeyi.. herşeyi bence mükemmel oynuyor . Nerde
    o Bihter; nerde Fatmagül? [​IMG]

Kanal D’nin ilgiyle izlenen dizisi Fatmagül’ün Suçu Ne?’de Beren Saat en zor sahnelerden birinde müthiş oyunculuk çıkardı.
    Sabah Gazetesi televizyon eleştirmeni Yüksel Aytuğ yazdı;
    Beren Saat, Fatmagül’ün Kerim’in kapısına gelip içini döktüğü sahnede gerçekten müthiş bir oyunculuk performansı ortaya koydu. Bana göre bu dizi başladığından beri Beren Saat ilk kez oyunculuk yeteneğini gösterme fırsatı buldu.
    Sahne zordu. Bir kadın, uğradığı tecavüz olayını aklından silmek istiyor ama başaramıyordu. Üstelik, o karenin içinde sevmek, güvenmek istediği adamın da (Kerim) çehresi vardı. Fatmagül’ün ağzından dökülen cümleler, o durumdaki bir kadının kendi içinde nasıl fırtınalarla boğuştuğunu anlatıyordu: “Unutamıyorum… Birini sevmek istiyorum. İyileşmek istiyorum… Birine yeniden güvenebilmek istiyorum… Ne olur beni doktora götürün…”
    Ebe Ana, Fatmagül’ün başını göğsüne yaslarken, yüzünde umut ve sevinci anlatan bir gülümseme vardı. Çünkü yılların tecrübesiyle, Fatmagül’ün artık iyileşmeye başladığını anlamıştı. Ömrü boyunca bitkilerden şifa damıttığı için, Fatmagül’ün tomurcuğunu ilk o fark etmişti.

2. ilkimsu

ilkimsu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    120
    Ödül Puanları:
    0
    hiçte bile oyunculuğu ispatlanan bir sahne değildi herkes yapabilir :S

3. Cennet-ul Meva

Cennet-ul Meva Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    159
    Ödül Puanları:
    63
    bence gayet iyi oyniyor iyi oyunculardan biri beren saat : ))

4. ahueda

ahueda Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    74
    Ödül Puanları:
    28
    cok cici bir kiz beren saat hayat hikayeside cok aci
    bende begenerek seyrediyorum oyunculugunu

5. ilkimsu

ilkimsu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    120
    Ödül Puanları:
    0
    hayat hikayeside mi :D

Beren Saat Müthiş Oyunculuk Çıkardı! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Beren Saat...

Beren Saat...

beren saat ayak beren saatin ayakları saat boy boyu berensaat
  2. Beren Saat

Beren Saat

ne zamandır büyüyüp giden beren saat tuba büykğstn kavgası varr... beenn Beren SAAT fanıyım..ve sonuna kdr onun arksndayımmm..ona kfr etmeleri beni çok rahatsız ediyorrr siz ne fanısınz ve ne düşünüosnz?? "BS"..!!
  3. Beren Saat Kaç Boyunda

Beren Saat Kaç Boyunda

Beren Saat Kaç Boyunda? Selam kızlar Beren Saat Kaç Boyunda acaba bilen var mı aranızda? Kısa gibi geldi bana ama boyunun ölçüsünü öğrenince kesin anlayacağız :)
  4. Beren Saat Fotoğrafları

Beren Saat Fotoğrafları

Beren Saat Fotoğrafları arıyorum ama mümkünse yeni çekilmiş olan resimler olsun 2012 ye ait olsun :)
  5. Beren Saat Tazminat Kazandı

Beren Saat Tazminat Kazandı

Bu sayfa; Beren Saat Tazminat Kazandı haberi hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, bir züre önce resimlerini izinsiz olarak kullandıkları gerekçesityle bir şampuan firmasına dava açan Beren Saat davayı kazandı. İlgili firma Saat'e tam 715 bin TL tazminat ödeyecek. İşte detaylar... Oyuncu Beren Saat, saç beyazlarını kapatıcı şampuan reklamında izinsiz olarak fotoğraflarının...

Sayfayı Paylaş