gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Beren Saat Nasıl Ünlü Oldu

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Beren Saat Nasıl Ünlü Oldu yarışma kazanmıştı dimi yoksa ben mi yanlış hatırlıyorum acaba :S

2. Misafir

Misafir Forum Okuru

Beren Saat son yıllarda oynadığı dizilerle büyük kitleleri ekran başına bağlıyor. Peki Beren Saat nasıl ünlü oldu? Beren Saat ünlü oluşunu şu anda hayatta olmayan sevgilisi Efe'ye borçlu. Onun sayesinde onu bugünlere taşıyan Türkiye'nin Yıldızları yarışmasına katıldı. Kendisi şöyle anlatıyor:

"Nehir Erdoğan’ın oynadığı karakter işletme okumak zorunda, ama o şarkı söylemek istiyor. Ve Burak, ona âşık, ona şarkılar yapan bir erkeği oynuyor. Diyor ki, ‘Masanın başında oturduğun her gün için pişman olacaksın.’ Efe de kulağıma eğildi, ‘Sen de pişman olacaksın’ dedi. Efe bana o cümleyi söyledikten birkaç gün sonra ‘Türkiye’nin Yıldızları’ yarışmasına katıldım.”

Beren Saat Nasıl Ünlü Oldu konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Beren Saat...

Beren Saat...

beren saat ayak beren saatin ayakları saat boy boyu berensaat
  2. Beren Saat

Beren Saat

ne zamandır büyüyüp giden beren saat tuba büykğstn kavgası varr... beenn Beren SAAT fanıyım..ve sonuna kdr onun arksndayımmm..ona kfr etmeleri beni çok rahatsız ediyorrr siz ne fanısınz ve ne düşünüosnz?? "BS"..!!
  3. Beren Saat Nası Olmuş?

Beren Saat Nası Olmuş?

beren saat modası, hayatı, giyim, giyim tarzı burada arkadaşlar. Bir konser için aşaağıda gördüğünüz garip kıyafeti giyen Beren Saat'i nasıl buldunuz merak ediyorum.. Açıkcası ben Beren Saat'in doğal güzelliğine bayılan biri olarak çuval giyse yakışır zannediyordum ama yanılmışım.. Hadi ben yoruma başlıyım siz devamını getirin;üzerindeki deri yeleğini iç kıyafetiyle çok alakasız buldum ve hiç...
  4. Beren Saat 'in İntikam Adlı Dizisine İki İsim Dahil Oldu

Beren Saat 'in İntikam Adlı Dizisine İki İsim Dahil Oldu

Bu konu; intikam dizisi oyuncuları hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, Ocak ayında yayınlanması planlanan Beren Saat ve Mert Fırat 'ın başrollerinde oynayacağı İntikam dizisine yeni isimler katılamaya devam ediyor. İşte diziye katılan iki yeni isim ve detaylar.. Ocak ayında Kanal D’de ekrana gelecek olan “Revenge” dizisinin yerli uyarlaması “İntikam”la ekrana dönmeye...
  5. Beren Saat İle Kenan İmirzalıoğlu Komşu Oldular!

Beren Saat İle Kenan İmirzalıoğlu Komşu Oldular!

beren saat haberleri kenan imirzalıoğu haberleri Sevgili melekler, tatil için gittiği Cunda Adasını beğenip arsa alan Kenan İmirzalıoğlu bu sayede yine klendisi gibi oyuncu olan Beren Saat'e komşu oldu. 5 yıl önce aynı yerden ev alan Beren Saat'e komşu olan İmirzalıoğlu, aldığı arsa için tam 800 bin TL ödedi. İşte detaylar... Karadayı dizisinin başrol oyuncusu Kenan İmirzalıoğlu, dizi...

Sayfayı Paylaş