gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Beren Saat Nerede Oturuyor

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Beren Saat Nerede Oturuyor ? Selam arkadaşlar ben Beren Saat'in çok koyu bir hayranıyım ve merak ettim acaba Beren Saat Nerede Oturuyor ?

2. Misafir

Misafir Forum Okuru

Beren Saat Arnavutköy'de oturuyor. Bu ev için 2.5 milyon lira ödedi.

Beren Saat Nerede Oturuyor konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Beren Saat...

Beren Saat...

beren saat ayak beren saatin ayakları saat boy boyu berensaat
  2. Beren Saat

Beren Saat

ne zamandır büyüyüp giden beren saat tuba büykğstn kavgası varr... beenn Beren SAAT fanıyım..ve sonuna kdr onun arksndayımmm..ona kfr etmeleri beni çok rahatsız ediyorrr siz ne fanısınz ve ne düşünüosnz?? "BS"..!!
  3. Hangi Ünlü Nerede Oturuyor

Hangi Ünlü Nerede Oturuyor

engin akyürek nerede oturuyor sefa doğanay nerede oturuyor engin akyürek yaşıyor nihat doğan nerde Ekranlardan tanıdığınız sevdiğiniz ünlüler nerede oturuyor biliyormusunuz kızlar...Kimbilir belkide hayranı olduğunuz sanatçı ile komşusunuzdur :tik: Son yıllarda en çok tercih edilen semtlerden biri olan Etiler’deki ünlüleri şöyle sıralayabiliriz: Yılmaz Erdoğan,Ebru gündeş, yazar Ayşe...
  4. Tripkolic nerede oturuyor

Tripkolic nerede oturuyor

tripkolik diyoruz ama tripkolic olarak yazılıyor heralde. Bu arabesk rep söyleyen hafif tombul kız nerede oturuyor kızlar bilen var mı ?
  5. Beren Saat-Kenan Doğulu Çifti 29 Temmuz'da Nikah Masasına Oturuyor!

Beren Saat-Kenan Doğulu Çifti 29 Temmuz'da Nikah Masasına Oturuyor!

beren saat kenan doğulu, beren saat haberleri, kenan doğulu haberleri Sevgili melekler, daha önce iki sefer düğün tarihlerini erteleyen, basında Galata Kulesinde evlenecekleri haberleri yayılan ünlü çift Beren Saat-Kenan Doğulu'nun kesin nikah tarihleri ve yeri belli oldu. Nazar değecek korkusuyla davetlilerden bile tam tarihi saklayan çift, davetlilerine 25-30 Temmuz arası Los Angeles'ta...

Sayfayı Paylaş