gebe
  1. ilkimsu

ilkimsu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    120
    Ödül Puanları:
    0

Beren Saat-Sevgilimden Ayrılmadım!

Konu, 'Magazin' kısmında ilkimsu tarafından paylaşıldı.

istikbal starlife [​IMG]
    bu ara kıvançla beraber olduğu konuşuluyor gerçi ben yakıştırıyorum keşke olsalar :)

Beren Saat "Bülent ile karşılaşmamız ya da tecavüz sahnesi yüzünden ayrıldığımız gibi haberler yazıldı. Ama bunların hepsi çok saçma... Levent'le ayrılık yok, ilişkimiz devam ediyor!" dedi

Beren Saat, Levent Semercioğlu'ndan ‘ayrılmadım’ dedi!

Kanal D ekranlarında yayınlanan Fatmagül'ün Suçu Ne? dizisinin güzel oyuncusu Beren Saat, Etiler Fridays adlı mekandan çıkarken Süper Starlife ekibi tarafından görüntülendi. Ayakligazete.com'un haberine göre, set arkaadşlarıyla birlikte güzel bir akşam yemeği yediğini belirten güzel oyuncu Beren Saat, yönetmen sevgilisi Levent Semercioğlu ile haklarında çıkan "ayrılık" haberleri hakkında ilk kez Süper Starlife objektiflerine konuştu. Beren Saat "Bülent ile karşılaşmamız ya da tecavüz sahnesi yüzünden ayrıldığımız gibi haberler yazıldı. Ama bunların hepsi çok saçma... Ayrılık yok, ilişkimiz devam ediyor!" dedi.

AYAĞIMDA TELLE YAŞIYORUM!

Aşk-ı Memnu dizisinin senaristi Ece Yörenç'in doğum gününde Kıvanç Tatlıtuğ ile bir araya gelen ve hasret gideren güzel oyuncu "Çok güzel bir geceydi, eski set ekibimizle beraber senaristimizin doğum gününü kutladık." dedi. Aşk-ı Memnu çekimlerinde ayağından sakatlanan Beren Saat "Şimdi sağlık durumum iyi, ancak hala daha ayağımda tel var. Biraz yürürken zorlanıyorum." diyerek aracına binip, mekanı terk etti

Beren Saat-Sevgilimden Ayrılmadım! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Beren Saat...

Beren Saat...

beren saat ayak beren saatin ayakları saat boy boyu berensaat
  2. Beren Saat

Beren Saat

ne zamandır büyüyüp giden beren saat tuba büykğstn kavgası varr... beenn Beren SAAT fanıyım..ve sonuna kdr onun arksndayımmm..ona kfr etmeleri beni çok rahatsız ediyorrr siz ne fanısınz ve ne düşünüosnz?? "BS"..!!
  3. Beren Saat Lens Rengi

Beren Saat Lens Rengi

Beren Saat Lens Rengi nedir lütfen biliyorsanız Beren Saatin Lens Rengini yazın bayılıyorum o renge bende alacağım :)
  4. Sevgilimden ayrılmadım dayanamıyorum barışmak istiyorum

Sevgilimden ayrılmadım dayanamıyorum barışmak istiyorum

Dün sebebdiz yere sevgilimden ayrldim zaten bir aydır bana karsı soğuktu benden kaynaklanan seyler yüzünden ama genede biraz zamn geçsin düzelerim demişti ben ise onun bu soğukluğuna artık dayanamadım ayrıldım simdi canim cok yanıyor cok pişmanım yardım edin nasıl barisirim. Sevgilim 36 yasında ben 22 onun düşüncelerini anlayacak birine ihtiyacım var
  5. Beren Saat Abisini Evlendirdi

Beren Saat Abisini Evlendirdi

beren saat beren saat haberleri Sevgili melekler, sevilen oyuncu Beren Saat'in abisi Cem Saat geçtiğimiz akşam dünyaevine girdi. Düğünle ilgili ilk fotoları instagramdan paylaşan Beren Saat'i bu özel gecede sevgilisi Kenana Doğulu yalnız bırakmadı. 10 Ağustos Cumartesi gecesi Ankara Büyükhanlı Park Otel'de gerçekleşen düğün töreninden resimleri sizlerle paylaşıyoruz...

Sayfayı Paylaş