gebe
  1. ilkimsu

ilkimsu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    120
    Ödül Puanları:
    0

Berene Arap fanlarından ilgi

Konu, 'Magazin' kısmında ilkimsu tarafından paylaşıldı.

orda olmak vardıı :D bol bol poz yakalardım
    Fatmagül’ün Suçu Ne? dizisiyle yeniden magazin gündeminin tepesine oturan oyuncu Beren Saat, Asmalımescit’te Arap turistlerin hücumuna uğradı.

Güzel oyuncu Beren Saat, eski dizisi Aşk-ı Memnu’nun senaristi Ece Yörenç’in Beyoğlu Asmalımescit’teki doğumgünü partisine katıldı.

Ece Yörenç’in, Ece Bar’da kutlanan 48′inci doğum gününe Beren Saat’in yanı sıra Kıvanç Tatlıtuğ, Fırat Çevik, Kerem Çatay, Ali Sunal ve sevgilisi Gökçe Bahadır da katıldı.

Gecenin en dikkat çekici anları ise Beyoğlu’nda gezen Arap turistlerin, hayranı oldukları oyuncuları bir anda karşılarında görmeleriydi.

Önce büyük bir şaşkınlık yaşayan Arap turistler daha sonra fotoğraf makinelerine sarılarak başta Beren Saat olmak üzere diğer ünlü oyuncularla uzun uzun fotoğraf çekindiler.

Yoğun ilgi karşısında şaşkınlığını gizleyemeyen Beren Saat, Arap turistlerle sık sık şakalaştı.

2. bere_n_ur

bere_n_ur Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    ooooooooooooooooooffffffffff bendeee istiyoruummm..!!!! :'(

3. üni-melek

üni-melek Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    8
    Ödül Puanları:
    0
    hiç sevmiyorum bu kadını ıyyy

4. ilkimsu

ilkimsu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    120
    Ödül Puanları:
    0
    valla haklısın bazen çok yapmacık geliyo, insanlarda iyi izlenim bırakmak icin sahte gülüşlerini kullanıyo ama bravo :D

Berene Arap fanlarından ilgi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Arap

Arap

Her zorluktan sonra kolaylığa delalet eder. Bir aramın bir kimseye bir şey vermesi, başkasından gelecek yardıma delalet eder.Bir yerden para gelecek, işte başarılı olacaksınız ve seyahate çıkacaksınız demektir. Birtakım düşmanlarla karşı karşıya geleceğinizin işareti de olabilir.Rüyasında aşırı esmer birini gören kimse nedensiz yere sıkılır.Rüyada arap görmek, Cenabi Hakk'in. "Bu (Kur'an...
  2. BereLer

BereLer

bereler
  3. kaynım şeytan fan

kaynım şeytan fan

kaynım ve ben canlarım bidenelerim meliş arkadaşlarım anam baktım kaynana var görumce var bide kankim elti fanlamış buda kayın olsun dimi hadi bakalım kaynını seven sevmeyen anlattsın nasıl bir kaynınız var :D:D :dil::dil::dil::dil::dil::dil:
  4. Erman & Abiye Kuzu fan

Erman & Abiye Kuzu fan

cirkin erkek çirkin erkek resmi çirkin erkekler en adamlar İyki böyle komşularım yok..:D:D:D:D:D:D:D BİRKAÇ ABİYE KUZU ATASÖZÜ Erkeğin miidesine giden yol kalbinin yakınından geçer Yalancının mumu yansıyana kadar yanar Moda insanın üstüne yapışanı giymesidir Piyasadaki vurgunluk emişen ülkelerin hisse senetlerini feci vurdu DİBE FIRLATTI
  5. Köpek Severler Fan Club

Köpek Severler Fan Club

köpekseverler Kim benim gibi köpüş delisiyse buraya bekliyorum :D :kucu: Bu bebişleri kim sevmez ki yaa :)

Sayfayı Paylaş