gebe
  1. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0

Bergüzar Korel aşkını itiraf etti

Konu, 'Magazin' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

[​IMG] Bergüzar Korel, “Binbir Gece” dizisinin başrol oyuncularından Ergenç’le ilişki yaşadığını, “Halit’te güveni ve mutluluğu buldum” sözleriyle açıkladı.

Bir süredir birlikte olup olmadıkları tartışma konusu olan “Binbir Gece” dizisinin başrol oyuncuları Bergüzar Korel ile Halit Ergenç’in ilişkisi su yüzüne çıktı.

Önceki ay eşi Gizem Soysaldı’dan boşanan Halit Ergenç ve arkadaş grubuyla Kurban Bayramı’nda Paris’te aynı otelde tatil yapan Bergüzar Korel, yeni başlayan ilişkisini bir arkadaş ortamında itiraf etti.

İki yıllık sevgilisi balet Tan Sağtürk’ten yaz sonunda ayrılan ve “İlişkimde ben her yerde yalnızdım” diyen Korel’in önceki gün arkadaşlarıyla bir araya geldiğinde “Halit’te güveni ve mutluluğu buldum” dediği öğrenildi.

Öte yandan her iki oyuncuya yakın çevreler, çiftin Paris seyahati sırasında yakınlaştığını ancak, Ergenç’in biten evliliğine Bergüzar Korel’in neden olarak gösterilmesi yüzünden ilişkilerini şimdilik gizli tutmayı tercih ettiklerini belirtti.

Birlikteliklerini önümüzdeki günlerde açıklayacakları konuşulan ikili, Paris seyahatinden dönüşte sözleşmişçesine “Çok güzel, keyifli bir tatil geçirdik” diyerek aynı cümleleri kurmuştu.

guncel.net

Bergüzar Korel aşkını itiraf etti konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Bergüzar Korel

Bergüzar Korel

berguzal korel bergüzar korel makyajsız
  2. Aşkını itiraf etti

Aşkını itiraf etti

Aşkını itiraf etti Özcan Deniz, "Yaprak Dökümü" nün Necla'sı Fahriye Evcen ile birlikte olduğu itiraf etti. 'Bastonumun birini Yılmaz'a birini Ferhat'a sattım' 5 ay önce bir hayranı tarafından vurulan Özcan Deniz, ayakta ilk konserini Kaya Artemis Otel'de verdi. Yürümekte zorluk çektiği için sahneye shuttle adlı golf arabasıyla gelen Özcan Deniz, "Sizlerin karşısına...
  3. Gürgen öz aşkını itiraf etti.

Gürgen öz aşkını itiraf etti.

KANAL D’DE YAYINLANAN SUNUCULUĞUNU BEYAZIT ÖZTÜRK’ÜN YAPTIĞI BEYAZ SHOW’A KONUK OLAN GÜRGEN ÖZ ÖZEL HAYATI HAKKINDA BÜYÜK BİR İTİRAFTA BULUNDU… Güleç tavırları ve komik tiplemeleriyle herkesi gülmekten geçiren Gürgen Öz, ‘Sıcak’ filmindeki asker rolüyle izleyenleri şaşırtmıştı. Gürgen Öz izleyenleri bir kez daha şaşırtmayı başardı ve herkesten sır gibi sakladığı ilişkisini itiraf etti....
  4. Bergüzar Korel ve Halit Ergenç aşkına bakış

Bergüzar Korel ve Halit Ergenç aşkına bakış

Daldan dala daldan dala :) Eskiden kaynana semra için yapılan güzel bir parça idi bu şimdiki tüm sanat çamiasında aşk yaşayanlarada birebir uyuyor maşallah. CEYDA DÜVENCİ, SÜRPRİZ AŞK İÇİN İLGİNÇ BİR YORUM YAPTI.. Ceyda Düvenci, Bergüzar Korel ve Halit Ergenç’in sürpriz aşkı için “İkisi de çok mutlu ve birbirlerine çok yakışıyor” dedi. Binbir Gece dizisinin başrol oyuncuları Bergüzar Korel...
  5. Ajda Pekkan Aşkını İtiraf Etti

Ajda Pekkan Aşkını İtiraf Etti

ajda pekkan, aşıkmı, bülent çavuşoğlu, ilişkisi, itiraf etti, hakkında detaylı bilgiler Süper Star Ajda Pekkan sonunda aşkını itiraf etmiş melekler... “Yakar Geçer” albümüyle yaza damgasını vuran Ajda Pekkan, tutkularını, aşklarını ve yeni koleksiyonu Ajda Pekkan Private Collection’ı Hello! dergisine anlattı. Adı geçtiğimiz haftadan beri evli işadamı Bülent Çavuşoğlu ile anılan sanatçı,...

Sayfayı Paylaş