gebe
  1. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0

Bergüzar Korel hamile mi

Konu, 'Magazin' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

berguzer korel berguzar korel hamile bergüzar hamile kıyafetleri bergüzar fotoğrafları berguzer Hayırlısı olsun ne diyelim...

Önceki ay ekrana veda eden “Binbir Gece” dizisi çekilirken rol arkadaşı Halit Ergenç’le başlayan ve uzun süre inkâr ettiği aşkını 7 Ağustos’ta Les Ottomans Otel’de nikâh masasına taşımaya hazırlanan Bergüzar Korel’in iki aylık hamile olduğu iddia edildi.

Şu günlerde düğün hazırlıkları için koşturan, gelinliğini modacı Hakan Yıldırım’a hazırlatan Korel’in bu nedenle gelen çok sayıda dizi ve film teklifini de kabul etmediği konuşuluyor. Korel’in bu yüzden reddettiği projelerden biri de Türkan Şoray ile Kadir İnanır’ın başrolünü oynadığı “Dila Hanım” filminin Pastel Yapım tarafından çekilecek dizi versiyonu. Düğün sonrası Cansu Dere ile Tim’s Production’ın yeni filminde başrol oynamaya hazırlanan Halit Ergenç’in, eşinin hamileliği döneminde hiçbir projede yer almasını istemediği ileri sürüldü.

2. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    970
    Ödül Puanları:
    113
    Arkadaşlarım emin olun ki, bu sanatçıların kendi aralarında paslaşmasını, ordan bıkıp öbürüne gitmesini anlamlandırmış değilim. Bu nasıl aşktır ? Birde el ele yürüyorlar " birbirimiz için yaratılmışız" diyorlar. :) Sonra başkasını bulup ona gidiyorlar. Gelelim Bergüzal ve Ergenç çiftine e onlara şiimdilik bişey demeyelim zira bebek bekliyorlarmış ( tabi ne kadar doğru bilemiyoruz ) :D

Bergüzar Korel hamile mi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Bergüzar Korel

Bergüzar Korel

berguzal korel bergüzar korel makyajsız
  2. Bergüzar Korel, isyanlarda

Bergüzar Korel, isyanlarda

bergüzar korel isyanlarda TAN'LA İLİŞKİMDE YALNIZ KALDIM Tan Sağtürk'ten ayrıldıktan sonra adı rol arkadaşı Halit Ergenç'le anılan Bergüzar Korel, isyanlarda: Saatli bomba gibiyim, kimsenin yanına yaklaşamıyorum. Dizi setinden çıkarken bile 'Aman onunla çıkmayayım, bununla görülmeyeyim' diyorum. Korkuyorum yani!.. Bergüzar Korel... Bir televizyon dizisi ile hayatı değişen, o değişen hayat...
  3. Bergüzar Korel Şehrazat Diyeti

Bergüzar Korel Şehrazat Diyeti

bergüzar korel diyeti bergüzar korel kaç kilo petek dinçöz kaç kilo petek dinçöz kilosu nasıl zayıfladı Şimdi Bergüzar diyeti moda Binbir Gece’nin tutkunları kısa sürede 10 kilo zayıflayan Şehrazat’ın diyetini yere göğe sığdıramıyor. İddia ediyoruz, bu diyet en az dizi kadar revaçta Binbir Gece dizisinin başladığı dönem 60 kilo olan Bergüzar Korel yani dizideki adıyla Şehrazat sıkı bir...
  4. Bergüzar Korel Saç Modelleri

Bergüzar Korel Saç Modelleri

bergüzar korel saç modelleri bergüzar korel yeni sac modeli saç modeli korelin rengi rengi Bergüzar Korel saç modellerini sizlerle paylaşıyorum.Birbirinden şık ve güzel saç modelleriyle işte Bergüzar Korel resimleri
  5. Bergüzar Korel Kimdir?

Bergüzar Korel Kimdir?

Sevgili melekler, Halen atv ekranlarında yayınlanmakta olan Bitmeyen Şarkı dizisinin yıldız oyuncusu Bergüzar Korel ,sinema sanatçıları Tanju Korel ve Hülya Daracan'ın kızları olarak 27 Ağustos 1982'de İstanbul'da doğdu. Çocukluğunu Ulus'ta geçiren Korel, ilk öğrenimini Nilüfer Hatun İlköğretim Okulu, orta öğrenimini Yıldız Koleji'nde yaptı. Kolej'den mezun olmasının ardından Mimar Sinan...

Sayfayı Paylaş