gebe
  1. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0

Bergüzar Korel Muhteşem Yüzyıl’da

Konu, 'Muhteşem Yüzyıl' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

muhteşem yüzyıl, konuk oyuncu, bergüzar korel, ile ilgili detaylı bilgiler [​IMG]

Muhteşem Yüzyıl'da Kanuni Sultan Süleyman'ı canlandıran Halit Ergenç'in oyuncu eşi Bergüzar Korel konuk oyuncu olarak geliyor...

Muhteşem Yüzyıl kadrosu konuk oyunucları ile bile adndan söz ettiriyor. Son olarak Bitmeyen Şarkı dizisinde izlediğimiz Bergüzar Korel, hayat arkadaşı Halit Ergenç‘in dizisi Muhteşem Yüzyıl’a dahil oldu. İkili son olarak Binbir Gece dizisinde bir araya gelmişti.

Bergüzar Korel Muhteşem Yüzyıl’da konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Bergüzar Korel

Bergüzar Korel

berguzal korel bergüzar korel makyajsız
  2. Bergüzar Korel, isyanlarda

Bergüzar Korel, isyanlarda

bergüzar korel isyanlarda TAN'LA İLİŞKİMDE YALNIZ KALDIM Tan Sağtürk'ten ayrıldıktan sonra adı rol arkadaşı Halit Ergenç'le anılan Bergüzar Korel, isyanlarda: Saatli bomba gibiyim, kimsenin yanına yaklaşamıyorum. Dizi setinden çıkarken bile 'Aman onunla çıkmayayım, bununla görülmeyeyim' diyorum. Korkuyorum yani!.. Bergüzar Korel... Bir televizyon dizisi ile hayatı değişen, o değişen hayat...
  3. Bergüzar Korel Şehrazat Diyeti

Bergüzar Korel Şehrazat Diyeti

bergüzar korel diyeti bergüzar korel kaç kilo petek dinçöz kaç kilo petek dinçöz kilosu nasıl zayıfladı Şimdi Bergüzar diyeti moda Binbir Gece’nin tutkunları kısa sürede 10 kilo zayıflayan Şehrazat’ın diyetini yere göğe sığdıramıyor. İddia ediyoruz, bu diyet en az dizi kadar revaçta Binbir Gece dizisinin başladığı dönem 60 kilo olan Bergüzar Korel yani dizideki adıyla Şehrazat sıkı bir...
  4. Bergüzar Korel Saç Modelleri

Bergüzar Korel Saç Modelleri

bergüzar korel saç modelleri bergüzar korel yeni sac modeli saç modeli korelin rengi rengi Bergüzar Korel saç modellerini sizlerle paylaşıyorum.Birbirinden şık ve güzel saç modelleriyle işte Bergüzar Korel resimleri
  5. Muhteşem yüzyıl’ın muhteşem hataları (!)

Muhteşem yüzyıl’ın muhteşem hataları (!)

hürremin arkadaşı maria hürrem sultanın arkadaşı maria hürrem sultan muhteşem yüzyıl kimdir muhteşem yüzyıldaki padişah kim Sevgili meleklerim; alt tarafı dizidir derken konu büyüdükçe büyüdü. Tarihi dizi yapmak sahiden zor işmiş bir kez daha gördük.Bakın bu tarihi dizinin yani ‘’Muhteşem Yüzyıl’ın’’ Muhteşem Hataları ; MUHTEŞEM YÜZYIL’IN MUHTEŞEM HATALARI (!) 1) Kanuni, Kur'an'ın...

Sayfayı Paylaş