gebe
  1. KızılÖtesi

KızılÖtesi Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    9
    Ödül Puanları:
    38

Bergüzar Korel neden ağladı..

Konu, 'Magazin' kısmında KızılÖtesi tarafından paylaşıldı.

Alaçatı'da arkadaşlarıyla oturan Bergüzar Korel, gelen telefon üzerine yerinden kalktı. Görüşmenin ardından ağladı Dizi oyuncusu Bergüzar Korel, temmuz ortasında yalnız başına Çeşme'ye geldiği için balet sevgilisi Tan Sağtürk'ten ayrıldığı iddia edilmişti. Güzel oyuncu bu kez Sağtürk ile birlikte geldiği Çeşme'de günlerdir denizin ve güneşin tadını çıkarıyor. Sörfe merak saran sevgililer, özellikle Alaçatı'da zaman geçiriyor.

Önceki gün My Beach'te arkadaşlarıyla oturan Korel, gelen bir telefon üzerine onların yanından kalkıp uzaklaştı. İşte o sırada oyuncunun ağlamaya başladığı fark edildi. Neden ağladığını söylemeyen Korel, görüşmenin ardından hemen arkadaşlarının yanına dönmeyip, sahilde yürüyüş yaptı.

internethaber

Bergüzar Korel neden ağladı.. konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Bergüzar Korel

Bergüzar Korel

berguzal korel bergüzar korel makyajsız
  2. Bergüzar korel mutsuzum dedi ağladı..

Bergüzar korel mutsuzum dedi ağladı..

'MUTSUZUM DİYE AĞLADIM' ÜNLÜ OYUNCU BERGÜZAR KOREL, SEVGİLİSİ TAN SAĞTÜRK'LE EVLİLİĞE GİDEN İLİŞKİLERİNİN 'ANİDEN' BİTME SİNYALLERİNİ BİR RÖPORTAJINDA VERMİŞ! Korel söyleşide; kendisiyle ilgili şikayetlerini anlatmış: 'Bana 'kontrol delisi' diyorlar. Her şeyi kontrol altına almak istiyorum. Artık kimsenin hakkımda konuşmasına tahammülüm kalmadı. Savaş çıkarken, insanlar ölürken, ben niye...
  3. Bergüzar Korel hamile mi

Bergüzar Korel hamile mi

berguzer korel berguzar korel hamile bergüzar hamile kıyafetleri bergüzar fotoğrafları berguzer Hayırlısı olsun ne diyelim... Önceki ay ekrana veda eden “Binbir Gece” dizisi çekilirken rol arkadaşı Halit Ergenç’le başlayan ve uzun süre inkâr ettiği aşkını 7 Ağustos’ta Les Ottomans Otel’de nikâh masasına taşımaya hazırlanan Bergüzar Korel’in iki aylık hamile olduğu iddia edildi. Şu...
  4. Bergüzar Korel Kimdir?

Bergüzar Korel Kimdir?

Sevgili melekler, Halen atv ekranlarında yayınlanmakta olan Bitmeyen Şarkı dizisinin yıldız oyuncusu Bergüzar Korel ,sinema sanatçıları Tanju Korel ve Hülya Daracan'ın kızları olarak 27 Ağustos 1982'de İstanbul'da doğdu. Çocukluğunu Ulus'ta geçiren Korel, ilk öğrenimini Nilüfer Hatun İlköğretim Okulu, orta öğrenimini Yıldız Koleji'nde yaptı. Kolej'den mezun olmasının ardından Mimar Sinan...
  5. Bergüzar Korel Kenan İmirzalıoğlu İçin Ne Söyledi?

Bergüzar Korel Kenan İmirzalıoğlu İçin Ne Söyledi?

bergüzar korel haberleri kenan imirzalıoğlu haberleri Sevgili melekler, geçtiğimiz günlerde sarhoş bir halde basına yakalanan Kenan İmirzalıoğlu hakkında Karadayı dizisindeki rol arkadaşı Bergüzar Korel bakın neler söylemiş... Garaj-istanbul’daki partiye katılanlar arasında yer alan Bergüzar Korel’e çıkışta ‘Karadayı’ dizisindeki rol arkadaşı Kenan İmirzalıoğlu ve kendisinin alkollü...

Sayfayı Paylaş