gebe
  1. ρємвє_мєℓєк

ρємвє_мєℓєк Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    0

Bergüzar korel resimleri

Konu, 'Ünlüler ve Sanatçılar' kısmında ρємвє_мєℓєк tarafından paylaşıldı.

Birçok kişinin hayranı olduğu Berguzar Korel resimleri, fotoları ile ilgili görselleri sizler için bu konumuz da paylaşıyoruz. En son kendisini Karadayı dizisin de hakime Feride olarak izlediğimiz Berguzar Korel bakalım yeni yakın bir zaman da hangi dizi yada sinema filmi ile bizlerle olacak.
    03a633bc9e8898866d1159b8d5394aed.JPG 56d8367718c7731964399769.JPG 56f3de4018c7736fd85995b0.JPG 56f1048718c77325381e472c.JPG berguzar-kor-062406MC.JPG berguzar-korel.JPG dd_6508.JPG

Berguzar Korel hakkın da bazı merak edilen bilgileri de paylaşıyoruz. Berguzar Korel kaç yaşın da, nereli, boyu gibi ayrıntılar sizlerle;

Tam Adı : Bergüzar Gökçe Korel

Yaşı ve Doğum Tarihi: 32 (2 Eylül 1982)

Metre Olarak Boyu: 1.79 m

Santimetre Olarak Boyu: 179 cm

Kilosu: 57

Nereli: İstanbul, Türkiye

Berguzar Korel Saç Modelleri

Gözlerinin Rengi: Kahverengi

Saçlarının Rengi: Koyu Kahverengi

Güneş Burcu: Başak

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı: 10 Ağustos 2016
  2. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113
    Berguzar Korel hakkın da ayrıntılı bilgilere buradan ulaşabilirsiniz

Bergüzar korel resimleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Bergüzar Korel

Bergüzar Korel

berguzal korel bergüzar korel makyajsız
  2. Binbir Gece Dizisinin Şehrazatı Bergüzar Korel Resimleri

Binbir Gece Dizisinin Şehrazatı Bergüzar Korel Resimleri

binbir gece şehrazatın gelinlik modeli şehrazat gelinlik modeli bergüzar korel binbir gece şehrazatın gelinliği
  3. Bergüzar Korel hamile mi

Bergüzar Korel hamile mi

berguzer korel berguzar korel hamile bergüzar hamile kıyafetleri bergüzar fotoğrafları berguzer Hayırlısı olsun ne diyelim... Önceki ay ekrana veda eden “Binbir Gece” dizisi çekilirken rol arkadaşı Halit Ergenç’le başlayan ve uzun süre inkâr ettiği aşkını 7 Ağustos’ta Les Ottomans Otel’de nikâh masasına taşımaya hazırlanan Bergüzar Korel’in iki aylık hamile olduğu iddia edildi. Şu...
  4. Bergüzar Korel Kimdir?

Bergüzar Korel Kimdir?

Sevgili melekler, Halen atv ekranlarında yayınlanmakta olan Bitmeyen Şarkı dizisinin yıldız oyuncusu Bergüzar Korel ,sinema sanatçıları Tanju Korel ve Hülya Daracan'ın kızları olarak 27 Ağustos 1982'de İstanbul'da doğdu. Çocukluğunu Ulus'ta geçiren Korel, ilk öğrenimini Nilüfer Hatun İlköğretim Okulu, orta öğrenimini Yıldız Koleji'nde yaptı. Kolej'den mezun olmasının ardından Mimar Sinan...
  5. yeni bergüzar korel resimleri arıyorum

yeni bergüzar korel resimleri arıyorum

Selam.Karadyı dizisini ve Bergüzar Koreli çok beğeniyorum , o diziden resimleri var mı sizde Bergüzar Korel 'in ?

Sayfayı Paylaş