gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

BErgüzar korel ve oğlu Ali bebek parkında fotoları

Konu, 'Magazin' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

bergüzar korel oğlu ali fotoları resimleri haberleri burada arkadaşlar. Binbir Gece dizisiyle ün yapan güzel ve başarılı oyuncu Bergüzar Korel kendisi gibi başarılı bir oyuncu olan rol arkadaşı Halit Ergenç'le evlendi ve bu evlilikten de Ali adında bir oğlu oldu. Yeni sezonda sadece Muhteşem Yüzyıl dizisine konuk oyuncu olarak katılan Bergüzar Korel, tüm zamanını oğlu ;Ali için ayırıyor. Bergüzar Korel ve oğlu Ali, geçtiğimiz günlerde Bebek Parkı'nda görüntülendi Melek'lerim. Ben Bergüzar Korel oğlu Ali fotoları resimlerini inceledim, oğlu çok tatlıymış:D Maşllah ne kadar da büyümüş :) Neyse Melek'ler, benim çocuk sevgimi bir kenara bırakıyor ve Halit Ergenç ve oğlu Ali'nin annesiyle çekilmiş resimlerini sizlerle paylaşıyorum:) [​IMG]

melike gunduzalp bunu beğendi.
  2. melike gunduzalp

melike gunduzalp Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    33
    Ödül Puanları:
    28
    cok tatli yaa oglu masallah.emeyine salik ruyam tesekkur ederim:tilili:

3. ahueda

ahueda Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    74
    Ödül Puanları:
    28
    cok tatli masallah kac yasindaki benim oglusla aynimi acaba:)

4. ilkimsu

ilkimsu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    120
    Ödül Puanları:
    0
    aynen çok tatlı:)))

BErgüzar korel ve oğlu Ali bebek parkında fotoları konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Bergüzar Korel

Bergüzar Korel

berguzal korel bergüzar korel makyajsız
  2. Bergüzar Korel ve Tan Sağtürk evleniyor..

Bergüzar Korel ve Tan Sağtürk evleniyor..

tan sağtürk evlendi tan sagturk evlendi bergüzar korel sağtürk sagturk bergüzar korel 2 yıldır güzel oyuncu Bergüzar Korel'le aşk yaşayan Tan Sağtürk evlilikle ilgili samimi açıklamalarda bulundu. Bir süredir ayrıldıkları yönünde sürekli dedikodular çıkan Sağtürk bu kış sevgilisi Bergüzar Korel'le nikah masasına oturacaklarının müjdesini verdi. Evlilik hazırlıklarına başladık bile...
  3. Bergüzar Korel ve Halit Ergenç Aşkı

Bergüzar Korel ve Halit Ergenç Aşkı

Ya ayıp ayıp iki dakika delikanlı olun.. Olunda sevginizin arkasında olun yanında olun. Ya herkesin bildiği şeyi dudaklarınızdan çıkartmak, insanlara evet kardeşim demek bu kadar mı zor sayın Halit Ergenç. Şimdi adama sorarlar ya sen niye evet aşk var demiyon diye. Yada Bergüzar sana evde sorar :D Yada oda danışıklı dövüş yapıyor. Ayy aşkım sen kabullenme evet aşk var demeki gündemde olalım...
  4. Bergüzar Korel ve Halit Ergenç aşkına bakış

Bergüzar Korel ve Halit Ergenç aşkına bakış

Daldan dala daldan dala :) Eskiden kaynana semra için yapılan güzel bir parça idi bu şimdiki tüm sanat çamiasında aşk yaşayanlarada birebir uyuyor maşallah. CEYDA DÜVENCİ, SÜRPRİZ AŞK İÇİN İLGİNÇ BİR YORUM YAPTI.. Ceyda Düvenci, Bergüzar Korel ve Halit Ergenç’in sürpriz aşkı için “İkisi de çok mutlu ve birbirlerine çok yakışıyor” dedi. Binbir Gece dizisinin başrol oyuncuları Bergüzar Korel...
  5. Bergüzar Korel-Halit Ergenç çiftinin bebekleri doğdu

Bergüzar Korel-Halit Ergenç çiftinin bebekleri doğdu

bergüzar korel bergüzar korel hamilelikte kaç kilo aldı halit ergenç bebekleri halit ergenç bebekleri bebeği doğdu Ali bebeği Allah analı babalı büyütsün :) Bergüzar Korel-Halit Ergenç çiftinin Ali adını verdikleri bebekleri, önceki gün dünyaya geldi. Çift, hastanedeki odalarının kapısını “Ali geldi, koş Ali koş” yazılı ilkokul fişleriyle süsledi. “BİNBİR Gece” dizisindeki rol arkadaşı...

Sayfayı Paylaş