gebe
  1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113

Bergüzar Korel'e Sürpriz Doğumgünü Partisi!

Konu, 'Magazin' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

bergüzar korel, bergüzar korel haberleri, bergüzar korel doğumgünü
    Sevgili melekler, Bergüzar Korel kendisine hazırlanan sürpriz doğumgünü partisiyle şaşkına döndü. Karadayı dizi seti ekibiyle anlaşan Korel'in eşi Halit Ergenç eşini orada da yalnız bırakmadı ve sürpriz bir doğumgünü partisi düzenledi. İşte haberin detayları...

berguzar-halit.jpg

Bergüzar Korel'e Sürpriz Doğumgünü Partisi! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. doğumgünüm...

doğumgünüm...

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. Sürpriz

Sürpriz

Yapılan sürprizin türü ve görülen diğer şeyler ile birlikte yorumlanmalıdır
  3. Tan Sağtürk Eski Sevgilisi BERGÜZAR KOREL'e hediye ettiği tektaş'ı geri istedi

Tan Sağtürk Eski Sevgilisi BERGÜZAR KOREL'e hediye ettiği tektaş'ı geri istedi

tan sağtürkün eski sevgilisi BERGÜZAR KOREL İLE TAN SAĞTÜRK'ÜN AŞKI BİTTİ AMA SANSASYONLAR SON BULMADI! BU KEZ DE, SAĞTÜRK'ÜN SETTEKİ ARKADAŞLARININ YANINDA KOREL'İ ARAYARAK, HEDİYE ETTİĞİ 'TEKTAŞ'I GERİ İSTEDİĞİ İDDİA EDİLİYOR!.. Dizi setindeyken aradı... Herkesin 'Evlenecekler' diye düşündüğü dönemde ayrılan Bergüzar Korel-Tan Sağtürk cephesinde sular durulmuyor! Çiftin yakın...
  4. ...sürpriz...

...sürpriz...

erkeğe süpriz yapmak aşkıma süpriz yapmak istiyorum nişanlıma günaydın melekler, sizlere bişey danışmak istiyorum...nişanlıma sürpriz yapmak istiyorum.sevgililer günü için(gerçi daha var ama) bi cd yaptırcam ikimiz fotoğraflarıyla ama şarkı bulamıyorum. ama şarkı seçemedim :( gerçi tam karar da veremedim yaptırsam mı yaptırmasam mı diye.çok mu demode oldu bu sizce? yapaym mı? yaparsam şarkı...
  5. Ata Demirer'e Eşinden Büyük Doğumgünü  Sürprizi....

Ata Demirer'e Eşinden Büyük Doğumgünü Sürprizi....

Ata Demirer Haberi Ata Demirer Doğumgünü Sürprizi Yakın zaman önce evlenen taze gelin-damat Ata Demirer ve Özge Borak tatile eğlenmeye Bodrum Gümüşlük'e gittiler..Tabi bu arada 40 yaşına girecek olan Ata Demirer'e eşi Özge Borak'tan büyük bir sürpriz geldi...İşte haberin detayları... Ata Demirer'e Eşinden Büyük Sürpriz! Ata Demirer'in 40. yaş gününe, eşi Özge Borak'ın sürprizi...

Sayfayı Paylaş