gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Berguzar Korelin İsabella Fortuna kabusu

Konu, 'Magazin' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

berguzar koral muhteşem yüzyıl berguzar koral isabella fortuna berguzar korel melike ipek yalova haberleri fotoları burada arkadaşlar. Muhteşem Yüzyıl dizisinin başrol oyuncusu Halit Ergenç'in eşi Berguzar Korel İsabella Fortuna kabusu yaşıyor, en azından iddialar böyle Melek'lerim. Haberlere göre Berguzar Korel Melike İpek Yalova kıskançlığı setlere kadar taşınmış. Daha önce eşinin öpüşme sahneleri için" içim acıyor" diyen Berguzar Korel Meryem Uzerli ile arkadaşlık kurmak istemiş ve şimdide Sultan Süleyman Prenses İsabella Fortuna aşkı sahneleri için Melike İpek Yalova ile arkadaşlık kurmak istiyormuş. Şimdi gelin o haberin buradaki detaylarına Melek'lerim. [​IMG]

Geçen yıl Hürrem Sultan’ı canlandıran Meryem Uzerli ile eşi Halit Ergenç’in samimi sahnelerini kıskandığı gündeme gelen Bergüzar Korel’in şimdi de Isabella karakterini canlandıran Melike İpek Yalova’yı markaja aldığı öne sürüldü.

Geçen sezon dizide konuk oyuncu da olan Korel’in, aralarda kek ve kurabiyelerle “Muhteşem Yüzyıl”ın TEM Stüdyoları’ndaki daimi setine ziyarete gittiği biliniyordu. Milliyet'te yer alan habere göre; Korel’in geçen günlerde ise ormanda yapılan Kanuni-Isabella çekimlerine oğlu Ali’yi alıp gitmesi ekibi şaşırttı. Daha önce Meryem Uzerli’yle arkadaş olmaya çalıştığı konuşulan Korel’in bu kez Yalova’yı tanımaya çalışması kafalarda soru işareti yarattı. Korel’in geçen aylarda yurtdışındaki bir röportajında “Halit’in öpüşme sahneleri içimi acıtıyor” şeklindeki açıklaması gündeme gelmiş, ancak Korel sözlerinin çarpıtıldığını belirterek eşini kıskandığı iddiasına ateş püskürmüştü.

Şu günlerde gösterimde olan “Entelköy Efeköy’e Karşı” filminde konuk oyuncu olan eski bakanlardan Yüksel Yalova’nın kızı Melike Yüksel Yalova, “Muhteşem Yüzyıl”da da Hürrem Sultan’ın kâbusu oldu.

2. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Isebellam cok guzel hurrem de kimmis?

Berguzar Korelin İsabella Fortuna kabusu konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kastilya Prensesi İsabella Fortuna Kimdir ?

Kastilya Prensesi İsabella Fortuna Kimdir ?

kastilya prensesi isabella fortuna kimdir biyografisi hayatı resimleri muhteşem yüzyıl için yazımıza buyrun arkadaşlar Kastilya Prensesi İsabella'yı ekranların sevilen dizisi Muhteşem yüzyılda tanıdık birçoğumuz. Ben merak ettim Bu isabella kimmiş diye araştırdım buldum ve sizlerle paylaşıyorum melekler :) Kastilya Kraliçesi isabella Kastilya Kraliçesi İsabella ;1451-1504, İspanya ‘nın...
  2. Karadayı Dizi Oyuncusu Berguzar Korel Resimleri

Karadayı Dizi Oyuncusu Berguzar Korel Resimleri

Bu yazı Karadayı dizi oyuncusu Berguzar Korel resimlerine yer vermektedir. Karadayı dizisinde savcı karakterini canlandıran Berguzar Korel, Halit Genç ile mutlu bir evlilik sürüyor. 1 çocuk annesi olan Berguzar Korel, son dizisi Karadayı'da güzelliği ve oyunculuk yeteneği ile beğeni toplamaya devam ediyor. Hayranları için kendisinin en güzel resimlerini foto galerimizde bir araya getirdik....
  3. Karadayı Dizi Oyuncusu Feride (Berguzar Korel) Kimdir?

Karadayı Dizi Oyuncusu Feride (Berguzar Korel) Kimdir?

Bu konu Karadayı dizi oyuncusu Berguzar Korel hakime Feride hakkında bilgilere yer vermektedir. Karadayı dizisinin kadın başrol oyuncusu Berguzar Korel namı diğer Feride Şadoğlu, dizide yeni mezun olmuş ve ilk davasın da en adil şekilde olaylara yaklaşan adaletli bir hakimeyi canlandırıyor. Dizide davasına baktığı Nazif Kara'nın oğlu Mahir Kara'ya gün geçtikçe duyguları yoğunlaşan Feride,...
  4. Berguzar Korel Kıyafetiyle Şok Etti!

Berguzar Korel Kıyafetiyle Şok Etti!

berguzar korel haberleri 2014, berguzar korel resimleri, berguzar korelin oğlu ATV ekranlarının sevilen dizisi "Karadayı" gün geçtikçe artan bir izleyici kitsenie sahip... Dizide hem bakan kızı hemde hakime Feride Şadoğlu karakterini canlandıran Berguzar Korel dizi de Kenan İmirzalıoğlu'nun canlandırdığı Mahir Kara ile de aşk yaşıyor. Berguzar Korel "Muhteşem Yüzyıl"...
  5. ferrum fort kullananlar

ferrum fort kullananlar

ferrum fort kullanan varmı yeni hamileyim henüz doktora gitmedim genelde doktorların hamileğin başında ferrum fort önerdiğini duydum aranızda kullanan varsa olumlu olumsuz yorumları alabilirmiyim nasıl faydası oluyormu kilo aldırıyormu yan etkileri varmı bunları merak ediyorum

Sayfayı Paylaş