gebe
  1. PeLiNiM

PeLiNiM Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    57
    Ödül Puanları:
    0

bergüzar'a mutluluk dilemiyorum

Konu, 'Magazin' kısmında PeLiNiM tarafından paylaşıldı.

Tan Sağtürk eski sevgilisi hakkında ağır konuştu....
    Tan Sağtürk, eski sevgilisi Bergüzar Korel için ağır konuştu.Ünlü balet Tan Sağtürk önceki gece evlenen eski sevgilisi Bergüzar Korel için ağır konuştu: "Kendisine mutluluklar bile dileyemiyorum. Gördüğümde selam vereceğimi sanmıyorum." Rus asıllı Alona Ataberk ile geçtiğimiz aylarda evlenen Tan Sağtürk eski nişanlısı Bergüzar Korel'in Halit Ergenç ile evliliği hakkında suskunluğunu ilk kez bozdu ve Bugün'e konuştu. Kendisini terk eden Korel'e inat evlendiği haberlerinin asılsız olduğunu belirten ünlü balet "Bu haberler nasıl yazılıyor bilmiyorum. Benim evliliğimde aşk var. Ben karımla severek evlendim. Bundan ötesini konuşmaya gerek bile yok" dedi. Eski nişanlısı Bergüzar'ın evlilikleri hakkında ise Tan Sağtürk şunları söyledi: "Mutluklar dileyemiyorum. Beni ne yaptığı inanın hiç ilgilendirmez. Gördüğümde selam vereceğimi bile sanmıyorum

2. HaYaL

HaYaL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    229
    Ödül Puanları:
    83
    :)Ben olsam adını anmam vallahi...

3. PeLiNiM

PeLiNiM Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    57
    Ödül Puanları:
    0
    Bu alemde bir alem yani...
    Mide yok bunlarda ....Değiş tokuş yapıyo gibi...töbe töbee

4. orkide

orkide Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    10
    Ödül Puanları:
    38
    bunların işi bu anacım tan önce ceyda ylan beraberdi sonra berguzerlen e eeeeeeeeeee ceydayla berguzer sıkı kanki bu ne yaw işime yaramadı birazda sen kullan kullanda eskisin .hahaha .....

5. mozaik

mozaik Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    geçen gün okduum ben yle birşey demedim diyor gazetede

bergüzar'a mutluluk dilemiyorum konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Mutluluk..........

Mutluluk..........

Duygusal Gereksinmeler Birincil duygusal gereksinim sevilmek ve sevmektir. Yeni doğan bir bebek annesinin sütü kadar onun sıcaklığına da gereksinim duyar. Memeli hayvanlarda dahi bu gereksinim deneylerle saptanmıştır. Sevgi görmeyen bebek ruhsal sorunlar yaşamaya başlar, sağlığını yitirir. İnsanda bunun ötesinde yaptıklarının çevresi tarafından onaylanması ve kendisinin o toplumun bir bireyi...
  2. Mutluluğunuza Mutluluk Katın!...

Mutluluğunuza Mutluluk Katın!...

1- Kendinizi çıkmazda hissettiğinizde 10 dakikayı kendinize ayırın. Sahip olduklarınıze şükredin. 2- Basit yaşayın. Günde en az 1 saat cebinizi kapatın. 3- Çok alışveriş yapmayın. Kendinize “Buna gerçekten ihtiyacım var mı” diye sorun. 4- Spor yapın. Dışarı yürüyüşe çıkın. Terleyin. 5- Bulmaca çözün, bir hobi bulun ya da yeni bir dil öğrenin. 6-...
  3. ??? *mutluluk* ???

??? *mutluluk* ???

Yorgunum sevgili Yorgunum..... Duygularım.... Ümitlerim.... Dileklerim yorgun.... Her defasında kırılıp Parçalanmaktan yorgun yüreğim.... Aldatılmaktan Kırgın umutlarım.... Yarım kalmaktan aşka Yorgunum..... Geceyi uykusuz Günü karanlık yaşamaktan Yorgunum... Yoruldum sevgili... Her ümidin peşinden Koşmaktan Solan gençliğim.. Yoruldum.. Yalancı bahar yaşamaktan... Gül değil hep diken...
  4. mutluluk...

mutluluk...

Ancak en silik rolümüzü bile kavradığımız zaman, mutluluğa kavuşabileceğiz. Exupery Başkalarına mutluluk sağlayabilen mutludur. Diderot Bu ölümlü dünyada mutlak bir mutluluk yoktur. Her mutluluk kendi içinde bir zehir taşır, yahut, dışarıdan gelen bir zehirle zehirlenir. Cheov Bütün mutsuzluklar kardeştir; aynı dili konuşurlar. Balzac Dünyada hiçbir şey mutsuzluk kadar mükemmel...

Sayfayı Paylaş