gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Bergüzar'dan iki çocuk istiyorum"

Konu, 'Magazin' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Bergüzar'dan iki çocuk istiyorum" Tan Sağtürk, 'Bir an önce sevgilim Bergüzar'la evlenip çocuk yapmak istiyorum' dedi.

Ünlü balet Tan Sağtürk, 'Binbir Gece' dizisinin 'Şehrazat'ı Bergüzar Korel'le evlenip yuva kurmak istediğini açıkladı. Korel'le çok uyumlu bir beraberlik yaşadıklarını belirten Sağtürk açıklamalarını şöyle sürdürdü: 'Bergüzar çok özel, çok müthiş bir insan. Her konuda çok iyi anlaşıyoruz. Bu yüzden onunla evlenip iki çocuk yapmak istiyorum'
    EVLİLİK ÇAĞIM GELDİ
    Evlilik dışı çocuk yapma olayına kesinlikle karşı olduğunu belirten Tan Sağtürk, 'Aslında benim de evlilik çağım çoktan geldi. 39 yaşına girdim. Bir an önce Bergüzar'la mütevazi bir düğünle evlenip çoluk çucuğa karışmak en büyük dileğim' diye konuştu.

Bergüzar'dan iki çocuk istiyorum" konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. ikiz çocuk yetiştirmek!

ikiz çocuk yetiştirmek!

ikiz çocuk yetiştirmek ikiz odaları çocuk yetiştirme çocuklar bebek yetiştirmek İkizleri kesinlikle tek bir birey olarak düşünmemeli ve buna göre davranmamalıyız. Onların ayrı ayrı birer birey olduğunu kabul etmeli onlara da bunu kabul ettirmeliyiz. Bunun için temelde basit ancak bireyselleşmeye yardımcı olacak aşağıdaki bir kaç küçük ama çok önemli bireyselleştirme önerilerine dikkat...
  2. Teoman - İki Çocuk

Teoman - İki Çocuk

el sallamıştı annesine bayram izni dönüşünde hissetmiş miydi oğlunu kurşun kalbi deldiğinde kan revan içinde yanyana aynı köprüde annelerinin rüyalarında öldükleri yaşlarıyla ateşi harlı delikanlılar, ne şehit ne kahramanlar düşmansız bir savaşta düştüler kalkmayacaklar emin değildi kendi bile dokunmuş muydu tetiğine kesin olan tek şeyse en yakın mahkumdu ipe. 'kalpte kurşun ilmek boyunda iki...
  3. Erkek Çocuk İstiyorum

Erkek Çocuk İstiyorum

Erkek Çocuk İstiyorum kelimesini hala ülkemizde pek çok kişiden duyarsınız ve erkek çocuk sahibi olmak için bir çok yönteme başvurular.Eskiden bunun için doğal yöntemler kullanırlardı ve başarı olurdu ama %100 değildi şimdi ise tıpbın ilerlemesi ile ne kadar söylemeselerde bunu başarıyorlar. Erkek Çocuk Sahibi Olmak İçin Yöntemler 1-Tıbbi Yöntem Bu yöntem için öncelikle 20 bin dolarınız olmalı...
  4. çocuk bakmak istiyorum

çocuk bakmak istiyorum

merhaba bayanlar ben evimde çocuk bakmak istiyorum. ilgilenenler mesaj atsın. :bathbaby: :kafa::gathering:
  5. Kenan Doğulu İkiz Bebek İstiyor!

Kenan Doğulu İkiz Bebek İstiyor!

kenan doğulu beren saat, kenan doğulu haberleri, kenan doğulu Sevgili melekler, magazin dünyasının en sevilen ünlü çiftlerinden Kenana Doğulu ve Beren Saat aşkı doludizgin devam ederken, çiftin evlilik tarihleri sürekli merak ediliyor. Henüz bu tarihle ilgili kesin bir açıklama yapmayan çiftten Kenan Doğulu geçtiğimiz gün Azerbaycan'da bir konser verdi. Konser öncesi basın...

Sayfayı Paylaş