gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Beril Kayar Hakkında Bilgi isteyen tüm üyelerimiz buraya!

Konu, 'Bilmedikleriniz' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Beril Kayar Hakkında Kısa Bilgi
    Beril Kayar Kimdir Hakkında Bilgi

Adını Feriha Koydum dizisinde Emir'in yeni gözdesi, Hazal Kaya'nın yerine gelecek olan Beril Kayar hakkında bilgiler bu yazımızda Melek'ler. Sizlere daha önce Beril Kaya resimleri sunmuştuk. Şimdi de Beril Kayarın hayatı hakkında bilgiler paylaşıyoruz Melek'ler.

Beril Kayar 10 Kasım 1987 İstanbul doğumludur. Beril Kayar Oyunculuk serüveninden önce Modellik mesleğini sürdürüyordu Modellik mesleğindede oldukça büyük başarılara imzasını atmıştır. Oyunculuk mesleğine başladıktan sonra yakın zamanda karşımıza Acayip Hikayeler isimli Dizide Rakkase karakterini canlandırmışdı.Beril Kayar Model olan Beril Kayar bir süredir oyunculuk eğitimi alıyordu. Beril Kayar ekranlara ‘Acayip Hikayeler’de canlandırdığı Rakkase rolü ile merhaba demişti ve büyük beğeni toplamıştı.

Beril Kayar Adını Feriha Koydum dizisinin yeni Feriha'sı olacak. Beril Kayar, yeni dizisinde Emir karakterini canlandıran Çağatay Ulusoy’un aşk yaşayacağı polisi canlandıracak.

Beril Kayar Hakkında Bilgi isteyen tüm üyelerimiz buraya! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Beril Kayar Resimleri

Beril Kayar Resimleri

Beril Kayar Resimleri de paylaşırsanız çok mutlu edersiniz beni, şimdiden paylaşımınız için tlşkler:)
  2. Yeni Feriha Beril  Kayar Kimdir Hayatı Hakkında Bilgiler Burada

Yeni Feriha Beril Kayar Kimdir Hayatı Hakkında Bilgiler Burada

beril kayar hayatı beril kaya kimdir Sevgili melekler, ekranların reyting rekorları kıran ve başlaması dört gözle beklenen dizilerinden Adını Feriha Koydum dizisinde Emir'in yeni aşkını canlandıracak olan isim Beril Kaya hayatı hakkında bilgiler vermek istiyoruz sizlere...:) Beril Kayar 1987 yılının 10 kasımında dünyaya İstanbul’da gelmiştir. Beril Kayar Oyunculuk serüveninden önce...
  3. Yeni Feriha Beril Kayar En Güzel Fotoğrafları Burada Melekler

Yeni Feriha Beril Kayar En Güzel Fotoğrafları Burada Melekler

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  4. Beril Kayar Kaç Yaşında diyenler buraya!

Beril Kayar Kaç Yaşında diyenler buraya!

Beril Kayar'ın Yaşı Kaç Beril Kayar Doğum Tarihi ve Yaşı Adını Feriha Koydum dizisinin yeni Ferihası belli oldu Melek'lerim. Hazal Kaya'nın yerine Beril Kayar rol alacak dizide. Emir Sarrafoğlu'n un yeni gözdesi olacak olan genç ve güzel oyuncu Beril Kayar'ın doğum tarihi bu yazımızda acaba Beril Kayar kaç yaşında diyen arkadaşlarımız için paylaşıma sunuluyor. Beril Kayar 24 Yaşında...
  5. Beril Kayar Biyografisi isteyen tüm arkadaşlarımız için burada!

Beril Kayar Biyografisi isteyen tüm arkadaşlarımız için burada!

Beril Kayar Biyografi Beril Kayar Yaşamı Televizyon dizileri arasında adından bahsettiren ve her hafta yeni bölümü merakla beklenen Adını Feriha Koydum dizisinde, bildiğiniz gibi başrol oyuncusu Feriha karakterini canlandıran Hazal Kaya diziden ayrılmıştı. Hazal Kaya'nın yerini modellik ve oyunculuk yapan adını daha önce pek duymadığımız Beril Kaya aldı. Peki Beril Kaya kimdir mi diyor...

Sayfayı Paylaş