gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Beril Kayar Twitter adresi isteyenler için

Konu, 'Bilmedikleriniz' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Beril Kayar Twitter Beril Kayar Twitter Adresi

Beril Kayar Twitter Hesabı

Adını Feriha Koydum dizisinde Hazal Kaya'nın yerine dizi kadrosuna katılan Beril Kayar twitter adresi isteyen tüm üyelerimiz ve misafirlerimiz için bu sayfdamızda Melek'lerim. İŞte yeni Feriha Beril Kayar twitter hesabı bağlantısı arkadaşlar;

Adını feriha koydum dizisinde Emirin yeni Ferihası Beril Kayar Twitter Adresine aşağıdaki bağlantıdan ulaşabilirsiniz...

Beril Kayar Twitter

Beril Kayar Twitter adresi isteyenler için konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Beril Kayar Resimleri

Beril Kayar Resimleri

Beril Kayar Resimleri de paylaşırsanız çok mutlu edersiniz beni, şimdiden paylaşımınız için tlşkler:)
  2. Beril Kayar Kaç Yaşında diyenler buraya!

Beril Kayar Kaç Yaşında diyenler buraya!

Beril Kayar'ın Yaşı Kaç Beril Kayar Doğum Tarihi ve Yaşı Adını Feriha Koydum dizisinin yeni Ferihası belli oldu Melek'lerim. Hazal Kaya'nın yerine Beril Kayar rol alacak dizide. Emir Sarrafoğlu'n un yeni gözdesi olacak olan genç ve güzel oyuncu Beril Kayar'ın doğum tarihi bu yazımızda acaba Beril Kayar kaç yaşında diyen arkadaşlarımız için paylaşıma sunuluyor. Beril Kayar 24 Yaşında...
  3. Beril Kayar Biyografisi isteyen tüm arkadaşlarımız için burada!

Beril Kayar Biyografisi isteyen tüm arkadaşlarımız için burada!

Beril Kayar Biyografi Beril Kayar Yaşamı Televizyon dizileri arasında adından bahsettiren ve her hafta yeni bölümü merakla beklenen Adını Feriha Koydum dizisinde, bildiğiniz gibi başrol oyuncusu Feriha karakterini canlandıran Hazal Kaya diziden ayrılmıştı. Hazal Kaya'nın yerini modellik ve oyunculuk yapan adını daha önce pek duymadığımız Beril Kaya aldı. Peki Beril Kaya kimdir mi diyor...
  4. Çağatay Ulusoy Twitter Adresi isteyenler için

Çağatay Ulusoy Twitter Adresi isteyenler için

Çağatay Ulusoy Twitter Adresi Çağatay Ulusoy Twitter Hesabı Adını Feriha Koydum Emir'in yolu dizisinin yakışıklı oyuncusu Çağatay Ulusoyun Twitter adresi bu sayfamızda tüm Çağatay Ulusoy hayranları için paylaşıyoruz Melek'ler. İŞte size Çağatay Ulusoy Twitter adresi arkadaşlarım:) Özellikle Genç kızların hayran olduğu ve çok beğendigi Çağatay Ulusoy'un gerçek twitter adresine...
  5. Arka Sokaklar Dizisi Yeni Polisi "Deniz Gençoğlu" Beril Kayar Kimdir?

Arka Sokaklar Dizisi Yeni Polisi "Deniz Gençoğlu" Beril Kayar Kimdir?

arka sokaklar yeni polisler, arka sokaklar beril kayar, beril kayar Sevgili melekler, Kanal D'nin en sevilen dizilerinden biri olan Arka Sokaklar dizisinde yeni polislerden birini genç ve güzel oyuncu Beril Kayar canlandıracak. "Deniz Gençoğlu" karakterine hayat verecek olan Kayar'ın hayatı hakkında bilgiler şöyle... Beril Kayar, 10 Kasım 1987 yılında İstanbul’da dünyaya...

Sayfayı Paylaş