gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113

Berk Erçer [ Doktorların Güney'i ]

Konu, 'Ünlüler ve Sanatçılar' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

berk erçer doktorlardaki güney berk erçer biyografi doktorlar güney

Berk Erçer [ Doktorların Güney'i ] konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. İlhan BERK

İlhan BERK

İlhan Berk, Necatigil’in deyimiyle “şiirimizin uç beyi”, 1918’de Manisa’da doğdu. İlk şiirleri Manisa Halkevi dergisi, Uyanış, Varlık, Çığır gibi dergilerde çıktı. 1944 yılında Ankara Gazi Eğitim Enstitüsü’nün Fransızca Bölümü’nü bitirdi. Destansı yönünün ağır bastığı, adeta bir Türk Walt Whitman’ı olarak adlandırıldığı dönemde İstanbul (1947), Günaydın Yeryüzü (1952), Türkiye Şarkısı (1953)...
  2. Doktorlar

Doktorlar

Doktorlar İlk bakışta gayet sıradan gözüken ve içimizden birini izliyormuşuz gibi hissettiren genç doktor Ela ve onunla aynı zamanda , Türkiye'nin en ünlü ve en iyi hastanesinde eğitime başlayan bir grup genç cerrahın hikayesi. Ancak kahramanlarımızı tanıdıkça ve onların renkli , bir o kadar sıradışı hayatlarına tanık oldukça hiçbir şeyin göründüğü gibi olmadığını anlarız.Hayatın...
  3. doktor

doktor

Anne yahut alim bir kimise, Hastanın yanına doktor girmesi onun iyileşmesine, sağlıklı birinin yanına girmesi hastalanmaya, Doktor, insan karakterinde saklı bulunan ve nefsin derinliklerinde bastırılan olumsuz özellik ve eğilimlerin ortaya çıkmasına, Dokktor oldUğun görmek ilim ehli yahut yönetici olmaya, Doktor bazen insanı rkasından çekiştiren birine, öğütleri etkili olan vaize, çöplüğe, kan...
  4. Öykü-Berk kardeşlerden Berk evlendi

Öykü-Berk kardeşlerden Berk evlendi

öykü berk evlendi Allah Mesut Etsin Öykü-Berk kardeşlerden Berk Gürman'nın, 3,5 ay önce gözlerden uzak evlendi. Farklı müzik tarzıyla dikkat çeken Öykü-Berk kardeşlerden Berk Gürman'nın, 3,5 ay önce gözlerden uzak evlendi. İzmir'de aile arasında yapılan sade bir nikah töreniyle evlenen Berk, eşi Melek Zübeyde'nin ismini bile gizliyor. Eşiyle kısa bir beraberlik yaşadıktan sonra...
  5. BERKİN ELVAN

BERKİN ELVAN

Slm kizlar dun saat 7.00 da berkin elvan oldu gezi eylemlerinden 268 gun sonra bu olen kardesimiz bnm kanimi dondurdu yani ewinden ekmek almaya cikmis hatta annesi gitmk istemis ekmek almaya yok anne bn senden daha hizli kosar alirim demis valla sabahtan beri agliyorum o yuzden buraya yazdim ins allah herkesi islah etsin (kotu olanlari kotu dusunenleri )bn bunu yzdm cunku bnm 1kardesim var 15...

Sayfayı Paylaş