gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113

berker -gül bakışlım---akor

Konu, 'Akor-Tab-Nota' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

gül bakışlım akor gül bakışlım notaları gitar notaları berker akor nota Am G Gül teninden oyalanıp süzül de gel
    C
    Gül bakışlım göz yaşını silip de gel
    G
    Yaram sızlar yalnızlığım bilip de gel
    Am
    Gül bakışlım gel

Am G
    Ay büyüdü geceleri seni düşledim
    C
    Gül gerdanında gül kokulu tenin özledim
    G
    Çare bilmez dertlerinle yolu gözledim
    Am
    Gül kokuşlum gel

Am G
    Ayı sordum gözlerini kaçırdı benden
    C
    Güller adadım toprağına diktim yeniden
    G
    Beni bıraktın gül soluşlum senindim ben
    Am
    Gül soluşlum gel

2. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

flüt için notalarını biliyomusun?

berker -gül bakışlım---akor konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Eda Berker - Beni Sana Hapsettin

Eda Berker - Beni Sana Hapsettin

beni sana hapsettin akor Böyle yazılmış, bilirim alnıma Hasret acısı, göğsümde bela Beni sana hapsettin Dönülmez uzaklarda Kaderime terk ettin Dayanamam yokluğuna Beni sana hapsettin Dönülmez uzaklarda Alışamadım inan İnan yokluğuna Bir sen vardın Yüreğime sardığım Canımı paylaştığım Düşlerime hasret yağdı Bir sen vardın Yüreğime sardığım Canımı paylaştığım Nerdesin?...
  2. Eda berker beni sana hapsettin eski ama bi o kadarda hoş bi şarkı şarap misali :D:D:D

Eda berker beni sana hapsettin eski ama bi o kadarda hoş bi şarkı şarap misali :D:D:D

beni sana hapsettin kim söylüyo eda berker kimdir bir sen vardın yüreğime sardığım canımı paylaştığım düşlerime hasret yağdı beni sana hapsettin kim söylüyor bir sen vardın yüreğime sardığım söylüyor Böyle yazılmış, bilirim alnıma Hasret acısı, göğsümde bela Beni sana hapsettin Dönülmez uzaklarda Kaderime terk ettin Dayanamam yokluğuna Beni sana hapsettin Dönülmez uzaklarda...

Sayfayı Paylaş