gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113

Berksan - Zaaf (2009)

Konu, 'Yerli Albüm Tanıtımları' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

Berksan - 01 - Zaaf
    Berksan - 02 - Biseyler Oluyor
    Berksan - 03 - Cocuk.
    Berksan - 04 - Ask Olmasa.
    Berksan - 05 - Boncuk.
    Berksan - 06 - Ask Seni Bulacak
    Berksan - 07 - Zaaf (Orrient)
    Berksan - 08 - Zaaf (Club)
    Berksan - 09 - Of (Remix)
    Berksan - 10 - Ask (Remix)

Berksan - Zaaf (2009) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Berksan - Aglarken seni özlüyorum

Berksan - Aglarken seni özlüyorum

berksan ağlarken özlüyorum ağlarken seni özlüyorum seni bekliyorum berksan şarkı sözü sözleri Bence süper bir sarki, kesin dinleyin, dinlemeyen kaldiysa tabi:D gittigin günden beri yalnıZım Söyleyecek tek bi söZ bile bulamadım seni bensiZ beni sensiZ bıraktın kaçtın sebebini sormak Zorundaydım sebebibi sorma gitmek Zorundaydım aglarken seni öZlüyorum aglarken seni bekliyorum...
  2. Berksan Resimleri

Berksan Resimleri

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  3. Akşam Keyfi'nde bu akşam Berksan Ve Eda Özerkan birarada

Akşam Keyfi'nde bu akşam Berksan Ve Eda Özerkan birarada

berksan ve sevgilisi eda özerkan ve sevgilisi eda özerkan ibrahim çelikkol dayak ın Buakşamla ilgili bütün haberler burada meleklerim.... KENAN ERÇETİNGÖZ'LE AKŞAM KEYFİ! KENAN ERÇETİNGÖZ'LE AKŞAM KEYFİ' NE BERKSAN'IN YENİ ALBÜMÜNDE YER ALAN BİRBİRİNDEN GÜZEL, HAREKETLİ ŞARKILARI DAMGASINI VURDU.. Aşk-ı Memnu dizisinde Behlül karakterinin nişanlısı Elif rolüyle yıldızı parlayan güzel...
  4. Berksan "Beni Seviyor" 2010

Berksan "Beni Seviyor" 2010

Berksan dan yepyeni bir single albüm piyasaya çıkarak hayranlarıyla buluştu. Başarılı yorumcu Berksan 2010 yazında "Beni Seviyor" isimli şarkısıyla adından sözettirmeye hazırlanıyor. Sözleri Berksan'a, müziği Berksan ve Turaç Berkay Özer'e ait şarkıdan oluşan single albümü Atlas Production etiketiyle satışta...
  5. Berksan Kimdir, Resimleri

Berksan Kimdir, Resimleri

Berksan Kimdir, Resimleri paylaşın bilgiler ya da resimleri ikisinden biri mutlaka olsun her ikisi olursa daha iyi olur:)

Sayfayı Paylaş