gebe
  1. fırtına

fırtına Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    29
    Ödül Puanları:
    0

Berksan'da Murat'a laf attı

Konu, 'Çöplük' kısmında fırtına tarafından paylaşıldı.

gündem yaratan murat Boz hala sessizliğini koruyorken ünlülerden eleştiri almaya devam ediyor......

SIRT DEKOLTESİNE BOZULDU!
    KUŞUM AYDIN İLE MURAT BOZ'UN DEKOLTE KAVGASI, POPÇU BERKSAN'I ÇİLEDEN ÇIKARDI..

'Onların yüzünden herkes pop camiasını kadınsı sanıyor' diyen şarkıcı, aksini ispat için bıyık bırakacak.

Popçular soyundu, Berksan da camianın imajını korumaya soyundu! Her şey Murat Boz'un sırtı açık kostüm giymesiyle başladı. Boz, 'İlk ben giydim' sözüyle de yeni bir polemik yarattı. Kuşum Aydın ise, 'Ben sekiz yıl önce giymiştim, araştırmadan konuşmasın' diye cevap yolladı. Sırt dekoltesi üzerinden sürdürülen tartışma, Berksan'ı kızdırdı!

'Pala Berksan' olacak

Erkeklerin feminenleştiğini savunan genç popçu, 'Bu tartışmalar yüzünden, insanlar tüm pop camiasını kadınsı sanıyor' dedi. 'Kızlar sahnede erkek solist görüp aşık olmak istiyor' tezini de ortaya atan Berksan, bu amaçla bıyık bırakıp fotoğraf çektireceğini de söyledi!

Berksan'da Murat'a laf attı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Laf

Laf

Rüyada laf duymak ve laflamak, beklediginiz bazi seylerin hakikatten çok uzak olduguna, ümitlerinizin bosuna olduguna delalet eder
  2. at

at

Makam ve rütbe, yolculuk ve düşmana galip gelmeye delalet eder. Kuyruğu, yelesi ve ayakları kızıl olan at dindarlıktır. At, güzel evdir. Beyaz at düşmana galip gelmeye, Siyah at saltanat, ululuk, devlet ve dünyalığa, Bekarın kısrağa binmesi asil ve zenggin bir kadınla evlenmesine, Beyazı siyahına galip olan at ile kızıl kısrak, neşeli, dindar kadına delalet eder. Birçok ata sahip olan...
  3. murat'a boz uk

murat'a boz uk

Resmi büyütmek için tıklayın İkinci Çalışması 'Uçurum'u Başka Bir Müzik Şirketinden Çıkartarak Bağlı Bulunduğu 'Sarı Ev' ve 'Stardium' Şirketlerine Sırtını Dönen Murat Boz Mahkemelik Oldu. İKİNCİ ÇALIŞMASI 'UÇURUM'U BAŞKA BİR MÜZİK ŞİRKETİNDEN ÇIKARTARAK BAĞLI BULUNDUĞU 'SARI EV' VE 'STARDİUM' ŞİRKETLERİNE SIRTINI DÖNEN MURAT BOZ MAHKEMELİK OLDU. Boz'un 'Püf' albümünün prodüktörü Ozan...
  4. Dr. Tarık Polat'a laf attı

Dr. Tarık Polat'a laf attı

Tek Türkiye dizisinin dr.u Tarık Kurtlar Vadisi Pusu'nun polat'ı için neler söyledi haberimizde...... KAHRAMANLIK POLAT'A YAKIŞMIYOR! SAMANYOLU TELEVİZYONUNDA YAYINLANAN 'TEK TÜRKİYE' DİZİSİNDE 'DOKTOR TARIK' KARAKTERİNİ CANLANDIRAN OZAN ÇOBANOĞLU, MİLYONLARIN HAYRANLIĞINI KAZANAN ÇOBANOĞLU, KURTLAR VADİSİ'NİN POLAT ALEMDAR'I NECATİ ŞAŞMAZ İLE İLGİLİ ÇARPICI İFADELER KULLANDI. İŞTE...
  5. Hande yine laf attı

Hande yine laf attı

dönem dönem sanat dünyasında yaşanan tartışmalara adından bahsettiren ünlü şarkıcı Habnde Yener bu kez bakalım neler söylemiş..... HANDE MESLEKTAŞLARINI KIZDIRACAK HANDE YENER MESLEKTAŞLARINI KIZDIRACAK ŞOK AÇIKLAMALAR YAPTI.. Evinde özel dans dersleri alarak yeni albümü 'Hayrola'nın konserleri için hazırlanan popçu Hande Yener, yine meslektaşlarını kızdıracak açıklamalar yaptı. Ünlü...

Sayfayı Paylaş