gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

berliner tarifi paylaşırmısınız

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Merhabalar. Berliner tarifi berliner yapılışı hakkında fikir edinmek istiyorum acaba sitenizde berliner tarifi bulunur mu , şimdiden teşekkürler.

2. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

berliner tarifi paylaşırmısınız konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Berliner(Alman mutfağı)

Berliner(Alman mutfağı)

Malzemeler 400 gr un çikolata 25 gr süt pudra şekeri 50 gr margarin 40 gr toz şeker 25 gr yaş maya 2 adet yumurta tuz, sıvıyağ kayısı marmelatı Yapılışı Unun ortası açılıp süt, margarin, şeker, maya ve yumurtalar koyulup yoğrulur. Hamur üstü örtülü olarak 5 dakika dinlendirilir. Küçük parçalara bölünüp, el ile yuvarlak şekil verilerek unlanmış bir bezin üstüne dizilir. Kurumamaları...
  2. Berliner Tatlısı Nasıl Yapılıyor Diyenlere...

Berliner Tatlısı Nasıl Yapılıyor Diyenlere...

Berliner Tarifi Berliner Yapılışı Görüntü itibarıyla alman pastası andıran berliner tarifi ile karşınızdayız melekler. Biraz uğraştırıcı ancak muhteşem bir tat berliner yapılışı ile ilgili bilgiler şöyle.. Berliner Malzemeleri: 1 paket yaş maya veya kuru 1 su bardağı süt 50 gr.margarin 4 su bardağı un 2 adet yumurta 1 fincan toz şeker Yarım çay...
  3. müslüm gürses şarkılarını paylaşırmısınız

müslüm gürses şarkılarını paylaşırmısınız

Müslüm baba hastanede ama sanırım durumu iyiymiş. İnş bir an önce iyileşir ve yine şarkılar öylemeye başlar. Ben sizden Müslüm Gürses'in söylediği şarkıları paylaşmanızı istiyorum..
  4. twitterdaki sneijder geyiklerini paylaşırmısınız

twitterdaki sneijder geyiklerini paylaşırmısınız

Arkadaşlar okumuş çok gülmüş, ben bulamadım sneijderla ilgili twitter geyiklerini buraya yazabilirmisiniz lütfen :D
  5. diyet hikayelerinizi paylaşırmısınız

diyet hikayelerinizi paylaşırmısınız

selam hanımlar diyete başlamaya karar verdim aranızda benim gibi diyete başlayıp kilo verme hikayelerinizi çok merak ediyorum kilo vermeye nasıl karar verdiniz diyet yaparken başınızdan geçenler duygularınız yaşadıklarınız falan bunları burada paylaşalımmı

Sayfayı Paylaş