gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Berna Karagözoğlu Kaç Yaşında Biliyor musunuz

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

bir şarkısın sen programında ki Berna Karagözoğlu Kaç Yaşında acaba biliyor musunuz? Bu kız çok küçüktü ne ara büyüdü acaba çabuk mu gelişti yaşını merak ettim:S

2. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Berna Karagözoğlu'nun Yaşı Kaç

Berna Karagözoğlu Yaşı

Berna Karagözoğlu 12 Yaşında

Bir Şarkısın Sen yarışmasına 10 Yaşında Katılan Kastamonulu Berna Karagözoğlu Bir Şarkısın sen proggamının ilk bölümlerinde programın maskotu haline gelmişti.Berna Girdiği her ortamda sempatik ve içten haliyle yürekleri fethediyor.Programdaki danslarının koreografileri kendine aitti.

Berna Karagözoğlu Kaç Yaşında Biliyor musunuz konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Hangi Namaz Kaç Rekat kılınır biliyor musunuz

Hangi Namaz Kaç Rekat kılınır biliyor musunuz

Selam arkadaşlar Allah izin verirse Ramazan ayın da namaza da başlamayı düşünüyorum sizden Hangi Namaz Kaç Rekat kılınır diye bilgi rica ediyorum:)
  2. Namaz Kılarken Kaç Kalori Harcanır Biliyor musunuz

Namaz Kılarken Kaç Kalori Harcanır Biliyor musunuz

Merhaba arkadaşlar bişeyi merak ettim acaba namaz kılarken kalori yakılır mı yakılırsa paki Namaz Kılarken Kaç Kalori Harcanır bu konuda bilgisi olan varsa bana yazsın lütfen.
  3. Berna Karagözoğlu Kimdir, Resimleri var mı diyenler buraya!

Berna Karagözoğlu Kimdir, Resimleri var mı diyenler buraya!

Berna Karagözoğlu Hayatı ve Fotoları Berna Karagözoğlu Biyografisi Sunuculuğunu Pınar Altuğ'un yaptığı, Bir Şarkısın Sen adlı programdan tanıdığımız Berna Karagözoğlu, herkesin sevgisini ve beğenisini topladı. Küçük yaşta yıldızı parlayan Berna Karagözoğlu kimdir haydi gelin bu yazımızda hepbirlikte Berna Karagözoğlu biyografisi bilgileri ile öğrenelim ve birde ile minik yıldızı markaj...
  4. Milan Macvan Boyu Kaç biliyor musunuz

Milan Macvan Boyu Kaç biliyor musunuz

Merhaba arkadaşlar galatasaray basketbol takımının yeni transferi Milan Macvan Boyu Kaç merak ediyorum Milan Macvan Boyu Kaç bilen varsa bana yazsın lütfen.
  5. berna karagözoğlu

berna karagözoğlu

2012 ye göre berna 12 yaşındamı ?

Sayfayı Paylaş